все обсуждения
StoElin.
StoElin. 30 августа 2013

Приложение, не имеющее аналогов

Grand_ua старожил (269 комментариев)
30 августа 2013

Видно же сколько плюсов у Нокии?!)))

Twensis читатель (38 комментариев)
30 августа 2013

Так-так, Nokia стрімко розвивається в сфері WP і практично працює лише над апаратами з даною ОС. Це дуже великий плюс в сторону [HTML_REMOVED]Люмій[HTML_REMOVED], оскільки, крім [HTML_REMOVED]стандартних[HTML_REMOVED] WP можливостей, Nokia впроваджує свої, на мою думку дуже корисні, додатки та технології. Це і являється великою перевагою вибирати серед WP іменно Nokia.

Антон К. старожил (105 комментариев)
30 августа 2013

Все равно, лично для меня, возможности показывать картинки и видео на экране - недостаточно для того, чтобы покупать Nokia, увы.

Sergiy_VS старожил (211 комментариев)
30 августа 2013

Хмурый, так вона таки ж іще й дзвонить ;) А якщо серйозно, я думаю насправді мало хто обирає собі гаджета лише за умови наявності якогось одного додатку або функції, тут скорше треба оцінювати кінцевий, цільно зібраний з усіх складових продукт. І як на мене, у фінів цей процес складається поки що ну геть непогано.

jedi_master_yoda_ гаджетоман (90 комментариев)
30 августа 2013

С описания я толком не понял в чем прикол. :) Нашел видео. Забавно выглядит, можно удивить компанию и даже практично, но имеет смысл только на большом экране.

Lev04 читатель (45 комментариев)
5 сентября 2013

Скажем так: аналогов долго ждать не придется. Если это приложение много пользователей оценят по-достоинству, то другие производители не замедлят с разработкой и установкой подобного приложения на свои смартфоны.

Популярные обсуждения по теме Nokia Lumia 925