Interessante details: ESRB heeft belangrijke plotdetails van Assassin's Creed Mirage gepubliceerd en de game de classificatie "Mature 17+" gegeven.

Via: Vladislav Nuzhnov | 17.07.2023, 09:47

De ESRB, een organisatie die videogames beoordeelt en leeftijdsclassificaties toekent, heeft meer informatie gepubliceerd over Assassin's Creed Mirage, waarin we iets meer te weten zijn gekomen over het plot van de game en de classificatie die het heeft gekregen.

Dit is wat we weten

Het artikel bevat spoilers over de plot van Assassin's Creed Mirage

Assassin's Creed Mirage is beoordeeld als 17+ (speelbaar vanaf 17 jaar). Op de website staat dat de game bloed, dood, verwijzingen naar drugs, intens geweld en godslastering bevat.

En nu het meest interessante deel. Tegelijkertijd onthulde de ESRB per ongeluk een belangrijk plotelement van het spel. In de beschrijving op de website staat "Spelers gebruiken wapens om soldaten, medemoordenaars en eindbazen te doden in hectische melee gevechten. Gevechten gaan gepaard met gegil van pijn en veelvuldige bloedspatten. De beelden tonen ook gevallen van geweld: een vastgebonden gevangene wordt langzaam in de borst gestoken; een slachtoffer wordt gedood door ophanging. De woorden f**k en sh*t komen voor in het spel."

Nu weten we dat de volgende Assassin's Creed zeker niet "gezinsvriendelijk" is, maar we weten ook dat Basim, het hoofdpersonage van Mirage, andere huurmoordenaars zal doden. Dat wil zeggen dat hij in theorie zijn orde zou kunnen verraden en een ander pad zou kunnen kiezen. Een andere game waarin de held doelbewust huurmoordenaars vermoordde was Assassin's Creed Rogue. Misschien heeft Ubisoft besloten om eindelijk terug te keren naar de kenmerken van de oude delen van de serie?

Wanneer kunnen we het verwachten?

Assassin's Creed Mirage staat gepland voor een release op 12 oktober 2023 op pc, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One en Xbox Series X/S.

Bron: ESRB