Star Wars script vergeten door Harrison Ford in Londen verkocht op veiling voor een mooi bedrag

Via: Tetiana Honcharenko | 26.02.2024, 17:17

Een vierde versie van een Star Wars script dat ooit toebehoorde aan Harrison Ford, die Han Solo speelde, werd onlangs verkocht op een online veiling. Volgens de informatie vergat Ford het script in zijn huurflat in Londen en de nieuwe eigenaar kreeg er meer dan $13.000 voor.

Dit is wat we weten

Het script, gedateerd 15 maart 1976, was de vierde versie van het originele Star Wars script. De pagina's waren naar verluidt incompleet, maar bevatten wel een aantal iconische scènes, zoals Chewbacca's eerste verschijning. De titel van het script is "The Adventures of Luke Starkiller" en het werd verkocht aan een Oostenrijkse verzamelaar voor meer dan $13.000.

Harrison Ford speelt niet langer de hoofdrol in Star Wars films, maar hij zal binnenkort te zien zijn in een andere franchise van Disney, het Marvel Cinematic Universe. De acteur zal Thaddeus Ross spelen, een rol die eerder werd gespeeld door William Hurt.

Ford speelde al in Captain America: Brave New World en hoewel velen vermoeden dat hij in de film zal veranderen in de Red Hulk, beweert de acteur zelf van niets te weten.

Op de vraag of we de Red Hulk kunnen verwachten in Brave New World, zei Ford dat "het kan of het kan niet". Recente berichten suggereren echter dat Ford slechts onwetendheid speelt en dat de Red Hulk naar alle waarschijnlijkheid wel degelijk in de film te zien zal zijn.

Blijkbaar moeten we wachten tot 14 februari 2025, wanneer "Captain America: Brave New World" in première gaat, om achter de waarheid te komen.

Bron: Stripboek