OPPO Band 2 с AMOLED-экраном, GPS и автономностью до 14 дней представили в Украине

Автор: Мирослав Трінько, 05 декабря 2022, 12:28
OPPO Band 2 с AMOLED-экраном, GPS и автономностью до 14 дней представили в Украине

Компания OPPO три месяца назад представила в Китае смарт-браслет OPPO Band 2. Сейчас новинка, наконец-то, добралась до украинского рынка.

Что известно

OPPO Band 2 может похвастаться 1.57-дюймовым AMOLED-дисплеем с разрешением 256×402 пикселей. Новинка имеет защиту от воды (5АТМ) и GPS-модуль. Устройство поддерживает 100 спортивных режимов. Гаджет может измерять сердцебиение и уровень кислорода в крови (SpO2). Питается браслет от аккумулятора на 200 мАч. По словам производителя, этого хватит до 14 дней автономной работы устройства. 

Цена и когда ждать

Продажи OPPO Band 2 стартуют в ближайшее время. Новинка будет стоить 3499 грн.

4 грудня, Київ, Україна - OPPO AED Україна офіційно запустила в продаж OPPO Band 2, нове покоління носимих пристроїв OPPO Band. Гаджет оснащений ультрачітким великим кольоровим екраном, силіконовим ремінцем та має повний спектр оновлених професійних застосунків для покращення сну, тренування та здоров’я.

Ультрачіткий, великий екран і крутий, стильний дизайн

Створений для молодих людей, OPPO Band 2 оснащений 1,57-дюймовим ультрачітким великим екраном із щільністю пікселів 302 PPI, співвідношенням екрану до корпусу на 47% більше, ніж у попереднього покоління, та збільшеною на 74% площею дисплея. Яскравість екрана досягає 500 ніт, забезпечуючи чіткість зображення навіть за надмірного денного освітлення. 

OPPO Band 2 має класичний дизайн ремінця та різні дизайни циферблатів годинника. А завдяки AI Outfit Watch Face 2.0 ви можете легко налаштувати циферблат годинника, щоб відобразити свій унікальний стиль. Крім того, OPPO Band 2 легкий, важить близько 33 г і зручно лягає на зап'ястя.

 

Професійні режими тренувань та програма OSleep для здорового способу життя

Для більш професійного та точного моніторингу даних про тренування та стан здоров'я в OPPO Band 2 вбудований високоточний 6-осьовий датчик руху, а також датчики пульсу та кисню в крові. Завдяки новому потужному програмному забезпеченню з'явився новий режим «Теніс», який розпізнає різні удари та записує п'ять типів даних: удари, швидкість розмаху ракеткою, тривалість активності, пульс та спалені калорії. OPPO Band 2 також пропонує оновлену функціональність для бігу: моніторинг серцевого ритму під час бігу, вимірювання ЧСС, рекомендації щодо швидкості бігу та 13 дистанцій для бігу. Крім того, OPPO Band 2 підтримує до 100 режимів тренувань та автоматичне визначення 4 режимів: ходьба, біг, еліптичний тренажер та гребний тренажер, що робить тренування безпечнішими та ефективнішими.

 

OPPO Band 2 допоможе краще оцінити якість вашого сну завдяки функції OSleep.

Перед сном можна встановити розклад сну, і браслет активує режим «СОН» на прив'язаному телефоні, щоб підготувати вас до сну. Поки ви спите, браслет відстежуватиме ваше засинання, пробудження, тривалість сну, фази сну (глибокий сон і швидкий сон), швидкий рух очей (REM), рівень кисню в крові, а також оцінюватиме ризик хропіння. Після пробудження ви можете перевірити звіт про якість сну та звіт про хропіння, щоб краще зрозуміти свій сон. Додаткові функції OPPO Band 2 включають моніторинг серцевого ритму протягом усього дня, моніторинг та запобігання стресу в реальному часі, звіт про сон та нагадування про необхідність пити воду, щоб допомогти вам залишатися здоровим та бадьорим протягом усього дня.

Розумний помічник на вашому зап'ясті

 

OPPO Band 2 – це ваш розумний помічник у житті. Він дозволяє встановлювати будильники та таймери, перевіряти погоду і багато іншого - і все це на зап'ясті. Одного  повного заряду батареї вистачить до  14 днів роботи, тому вам не потрібно турбуватися про рівень заряду. Крім того, завдяки швидкій зарядці OPPO Band 2 може працювати цілий день завдяки 5-хвилинній підзарядці та повністю заряджатися протягом години.

 

Доступність на ринку

В Україні OPPO Band 2 доступний у чорному кольорі. OPPO Band 2 можна придбати за 3499 грн.  на сайтах і в магазинах партнерів oppoua.com,  Eldoradо, Comfy, «Фокстрот», «Алло», Citrus, Rozetka тощо.

Подписывайтесь на наш нескучный канал в Telegram, чтобы ничего не пропустить.

Поделиться