Мы продолжаем публикации в авторской колонке Андрея Адамчука, сотрудника украинского представительства Microsoft, который регулярно делится с нами своими знаниями, мыслями и опытом использования современных устройств и технологий.

Дистанційна робота в стилі #ДаєшWorkOut. Креативні простори.

Автор: Андрій Адамчук, 11 сентября 2014, 00:00

Не дарма кажуть, що понеділок — той особливий день, в якому законсервований потенціал всього людства — всі наші сили, креатив, нові ідеї, про одну з яких, до речі, хочу написати. Літом, як ніколи, хочеться працювати десь там, де хороша музика, смачна їжа, цікаві люди, м'які дивани, свіже повітря і багато вільного простору. Для того, щоб поєднувати приємне з корисним необхідно підібрати цілий ряд технологічних помічників, які дадуть можливість дистанційно брати участь у зустрічах, відповідати на пошту, вирішувати питання у корпоративній соціальній мережі, створювати презентації бізнес-планів, затверджувати документи, і навіть, створювати програми не маючи досвіду програмування.

Smart-café Bibliotech

Bibliotech — креативний простір, який завжди був у тренді свіжої та кольорової зовнішності. Тут можна знайти всі типічні прибамбаси "некафе" — тематичні кімнати, ігри, книги, журнали, технологічні штучки типу планшетів, ноутбуків, Xbox, Wi-Fi, смачних доповнень у вигляді тостів, варення, цукерок, печива, чаю, кави, тощо. Деколи можна побачити гарненьких дівчат, які роблять вигляд що працюють.

У мене ж навпаки — рюкзак-лептоп-робота. Кинувши пакетик чаю в кипячену кружку води, я включився в робочий процес. Гармонія роботи починається з планування. Для мене важливо не витрачати на цей процес більше ніж 15 хвилин, та мати план на будь-якому пристрої, щоб навіть у форс-мажорній ситуації підняти свої записи та згадати, наприклад, в метро адресу локації, на якій планується захід. 

Сьогодні говоримо про планування за допомогою OneNote та Outlook. OneNote - набагато більше ніж звичайна записна книжка. Кожен блокнот включає розділи, в які можна добавляти безліч сторінок та, по необхідності, створювати ієрархічні рівні. Ця структура досить зручна для відведення розділів під місяці, сторінок під відповідні дні, в які можна записувати та ранжувати денні завдання, при чому тут же, праворуч, відводити місце для коментарів та поточних зустрічей, з можливістю записувати аудіо та відео. Всіма даними можна поділитись, наприклад, з колегами для планування поїздки. Надавши право редагування, колеги зможуть внести свої пропозиції щодо поїздки, з будь-якого пристрою на Windows, iOS, Android. Планування зустрічей зручно записувати в Outlook, добавляти учасників, прописувати тут же порядок денний заходу, та прикріплювати файли. Все це синхронізується з календарем на телефоні, який попередньо повідомить про зустріч нагадуванням: вкаже час, дату, учасників, тему та прикріплені файли. Паралельно ваші колеги бачитимуть ваш статус у себе в календарі і зможуть зорієнтуатись де ви і коли будете вільні. Ви, в свою чергу, зможете синхронізувати Outlook з OneNote та відкрити в блокноті розгорнуту картину по зустрічі: назва зустрічі, дата, час, місце зустрічі, список учасників, статус кожного з них (хто підтвердив участь, хто відмінив чи поставив під сумнів).

І всі дані постійно з вами — на долоні телефоні.

15 хвилин пройшло — планування зроблено. На екрані телефону — нотіфікейшн про зустріч. Буду підключатись дистанційно через Lync, в списку 50 учасників - буде гарячо!

Циферблат

За словами мого товариша-фотографа, який не пропускає жоден цікавий хіпстерський і не дуже заклад, Циферблат — перший вільний простір, який був створений на території Києва. Ідея прийшла зі Сходу, і після розгортання в Україні, побувала навіть у Лондоні, де формат закладу сподобався ну дуууже різній аудиторії — від школярів до пенсіонерів. Невелике місце, де з входу можна охопити всю площу, яка символічно поділена на: відпочинок, робочу зону і я б так назвав "зону для презентацій". Всілякі ласощі в меню, і ніхто вам не заважатиме зробити чай, каву чи набрати зайвих калорій з'ївши джему та печива.

Комфортно розмістившись, не зміг під'єднатись до WI-FI, схоже потрібно було перезавантажити роутер. Якщо більшість хмарних технологій на 100% потребує інтернет, то OneDrive, місце для зберігання важливих даних, може працювати в оффлайн режимі. Так як працюватиму сьогодні з різними файлами, хочу підняти тему етики роботи в гібридному середовищі (з/без підключення до мережі). При інтернет-насиченому кліматі все зрозуміло. Заходиш в хмарний сервіс і працюєш в ньому, або ж завантажуєш файл локально і робиш необхідні операції. При помірному кліматі — складніше. Потрібно враховувати один маленький нюанс — доступ до файлу може бути закритий, і ти будеш заручником обставини. Що робити? OneDrive пропонує цікаве рішення автономної роботи з файлами. Все що необхідно - при завантаженні файлу в папку на OneDrive — активувати автономний режим роботи з файлом. При цьому - працюй з файлом навіть по дорозі на зустріч в таксі, система сама оновить його при першому ж підключенні до мережі. При чому файлом можна поділитись: надати право перегляду чи редагування, при якому колега паралельно перебуваючи в іншому місці може вносити правки, наприклад, по бюджету, а ти в свою чергу прописувати інструменти для досягнення показників кампанії. А синхронізувавши сервіс з телефоном, по дорозі зробити селфі у пробці, яке миттєво підгрузиться в папку, доступ до якої може бути у вашої дружини. Такий собі фото-доказ що ти в дорозі) При цьому не потрібно відкривати папку повідомлення, добавляти фото, писати повідомлення, шукати контакт у записній книзі та відправляти повідомлення.

О, запрацював WI-FI! Буду завантажувати презентацію у OneDrive, та ділитись з v-team для одночасного редагування своїх тем під завтрашній захід.

Подписывайтесь на наш нескучный канал в Telegram, чтобы ничего не пропустить.

Поделиться

Ваш комментарий
13 комментариев
woloshin старожил (348 комментариев)
11 сентября 2014 г. 6:30:33 #

О, запрацював WI-FI! Буду завантажувати презентацію у OneDrive.

Несколько непонятно. Синхронизация выключена?

Ответить
woloshin
0
Андрій Адамчук читатель (3 комментария)
11 сентября 2014 г. 8:57:31 #

Синхронізація увімкнена завжди) В даному випадку, при підключенні до WI-FI, на пошту прийшов лист з презентацією по проекту. Ну а далі вже Cloud)

Ответить
Андрій Адамчук
0
Palomnik старожил (178 комментариев)
11 сентября 2014 г. 10:51:25 #

втомився виправляти помилки в словах. а коми краще не ставте взагалі - вони у вас часто стоять там, де не потрібні, а там, де дійсно мають бути - їх немає. гаджети за вас мову не вчитимуть...

Ответить
Palomnik
0
Юрий Юрьевич гагаджетоман (1710 комментариев)
11 сентября 2014 г. 10:56:54 #

не пейте чай в пакетиках-это вредно.Да.В прошлый раз я Вас защищал,но реально у Вас очень много ошибок.Да и сленг изложения,как у школьника.поработайте на стилистикой.Удачи!!!!!

Ответить
Юрий Юрьевич
0
Андрій Адамчук читатель (3 комментария)
11 сентября 2014 г. 11:22:35 #

Дякую всім за відверті та корисні коментарі! Обов'язково прийму це до уваги!

Ответить
Андрій Адамчук
0
Юрий Юрьевич гагаджетоман (1710 комментариев)
11 сентября 2014 г. 11:39:40 #

Андрей,без обид.Просто реально ошибок много.Да и изложение тинейджерское.У меня студенты так разговаривают.

Ответить
Юрий Юрьевич
0
ajbond читатель (15 комментариев)
11 сентября 2014 г. 12:20:32 #

Шановні, я радий бачити на gagadget статтю написану Українською мовою - Я ЗА! МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ!

А такі дрібниці як помилки, чи сленг студентський, на мою думку не вагомі, в нас тут не літературний гурток, ми на сайті який розповідає про пристрої(gadget-и), тут якраз багато студентів і не тільки. В першу чергу, треба писати Українською мовою більше, чим більше будемо писати, тим менше буде помилок. А сленга я тут, не бачу.

Ответить
ajbond
0
Юрий Юрьевич гагаджетоман (1710 комментариев)
11 сентября 2014 г. 12:25:16 #

не доводите все до маразма.На каком языке писать,говорить и читать человек сам решает.Я недавно был во Львове и был приятно удивлен.Там многие разговаривают на русском и не навязывают украинский.Зрозумійте,я вмію розмовляти й писати і на українській,але я вирішую,коли і де мені це робити!!!!

Ответить
Юрий Юрьевич
0
orestand читатель (31 комментарий)
11 сентября 2014 г. 20:15:28 #

перепрошую, чому Ви після розділових знаків не ставите пробілів? :) Пишуть «українською». Перепрошую ще раз.

По темі - автору ДЯКУЮ!

Ответить
orestand
0
PaVill старожил (186 комментариев)
13 сентября 2014 г. 9:26:30 #

Парень, из-за таких "грамотеев", меня просто выворачивает. Мало того, что призываешь к национализму, так ещё и подстрекаешь на ошибки! Это неприемлемо.

Ответить
PaVill
0
ajbond читатель (15 комментариев)
13 сентября 2014 г. 9:45:05 #

засунь свою думку в сра..у

Ответить
ajbond
0
PaVill старожил (186 комментариев)
13 сентября 2014 г. 23:06:35 #

хмм.... А я думал, что для посетителей ГГ важнее годные и хорошо написанные статьи, ан нет: тебе язык впихни отовсюду.Ты таки поощряешь безграмотное его воплощение . На жаль то є так.

Ответить
PaVill
0
ajbond читатель (15 комментариев)
14 сентября 2014 г. 0:03:32 #

Про націоналізм я нічого не писав. Читати уважно треба.

Ответить
ajbond
0