Мы продолжаем публикации в авторской колонке Андрея Адамчука, сотрудника украинского представительства Microsoft, который регулярно делится с нами своими знаниями, мыслями и опытом использования современных устройств и технологий. Сегодня мы публикуем вторую часть текста о коворкингах Киева.

Дистанційна робота в стилі #ДаєшWorkOut. Креативні простори. Частина 2.

Автор: Андрій Адамчук, 25 сентября 2014, 00:00

Coworking «Часопис»

На 4 поверсі Льва Толстого, 3, у 2013 році відкрився "окремий простір з етикетом тиші тільки для роботи". Він входить у "холдинг" Часопис. І як сказав мій товариш, який працює в ньому: "Ми як одна сім'я, яка живе в різних будинках і ходить один до одного в гості". Заклад дійсно сфокусований на аудиторію, яка хоче попрацювати і для цього створив максимально зручні умови перебування.

Моя робота почалась одразу в "Skype room" з обговорення майбутнього заходу. На зустрічі було близько 5 чоловік. Всі ми перебували в одному просторі для швидкого, корпоративного зв'язку - Lync. Якщо до Skype додати:

  • базу даних співробітників з усією інформацією, типу: контакти особи, її місце в організаційній структурі з можливістю бачити підпорядкування, зв'язки особи з корпоративними групами; 
  • відео зустрічі для більш ніж 100 чоловік; 
  • інтеграцію з Outlook для створення зустрічей; 
  • обмін файлами та life-фліпчарт для нотаток,

то це всеодно не буде дотягувати до повноцінного Lync. Крім вищезгаданого програма зберігає всю вашу історію переписки в одному зручному місці — поряд з поштою, в Outloоk. Також, при створенні зустрічі за допомогою Outlook можна додати можливість дистанційних переговорів. В даному випадку в листі згенерується ссилка на Lync-зустріч. Додатково буде опція підключення з географічних точок, в яких знаходяться запрошені колеги. Таким чином вони зможуть підключитись до зустрічі навіть з телефону, використовуючи коротку ссилку.

Зробивши пару заміток найголовнішого у OneNote, розкинув собі пару завдань по днях та приступив до пошти. Тим часом там скопилось пару листів на які потрібно було терміново відповісти, і повернутися до роботи зі створення ідеї по розміщенню продукції на заході, який обговорювали. Не зовсім люблю працювати у тиші, хоча деколи вона дуже потрібна. Для того, щоб не почуватися самотнім і додати роботі хоч якогось тону, у мене є своя колекція треків, які з допомогою Shazam я відсипав з радіо :) В тому ж самому просторі зустрів хороших зайомих з якими раніше працював в одному офісі. Вони розвивають один із найцікавіших онлайн сервісів з пошуку виконавців для завдань. За роботою і не помітив як швидко пройшов час. 20:02 на годиннику, а це означає що коворкінг помаленько закриватиметься. І в цьому є свій плюс — дають можливість відпочити від роботи, наприклад, у Часописі. В цю годину там часто проходять різні лекції.

Дистанційна робота в стилі #ДаєшWorkOut. Креативні простори. Частина 2.

Freud House café art club  

Якщо ви на Подолі і хочете приємно провести час — Фройд Хаус в самий раз! Місце з особливою атмосферою комфорту. Це сімейний бізнес і досить часто тут можна зустріти Ярославу чи Олексія, які слідкують за тим, щоб вам було тут як вдома. Вони і чашку кави можуть запропонувати, і розповісти про сам простір. Якби я жив поряд то не відмовився б забігти на ранковий детокс-воркаут — заняття з йоги. Також тут є психоаналітичні понеділки. Не знаю що це, але вже цікаво.

Знайшовши зручне місце, перейшов на сторінку Магазину Windows. Це власне та ярмарка, де можна знайти всі необхідні продукти для життєдіяльності планшета. Щоб завантажити будь-яку програму на девайс, потрібно зайти під обліковим записом Майкрософт та визначитись з програмами, які хочеш завантажити. В останньому оновленні Магазину з'явилися тематичні колекції: планування подорожей, для школи, для музичних фанів, для студентів та інші. При завантаженні список програм зберігатиметься на OneDrive під твоїм обліковим записом. Тож якщо ти захочеш зайти під своїм акаунтом з іншого пристрою на Windows 8.1, ти з легкістю зможеш завантажити свої програми з налаштуванням Стартового екрану. Ця функція є досить корисною якщо ти хочеш завантажити такі ж програми, які є на твоєму іншому обліковому записі. Все що необхідно - зайти під обліковим записом, обрати програми які плануєш бачити на пристрої, і завантажити їх.

Це тільки початок. З появою проекту Siena, кожен, хто не знайомий з мовою програмування зможе прийняти участь у створенні своєї програми для Windows 8/8.1. При чому максимум що потрібно для навчання-створення — це бажання і не більше 5-ти годин:) За допомогою Excel-таблиці, зручного інтерфейсу Siena та щіпотки уяви можна створювати від каталогів до тренера по йозі. В наступній статті детальніше зупинюсь та опишу поетапно як воно відбувається. Сьогодні ж займусь створенням бази даних в яку входитимуть: зображення стартової сторінки, об'єкти для відео, опис файлів, відео лінки на YouTube та загальна структура, прописана в Excel-таблиці. Працюю над каталогом для наших продуктів. Створю щось на зразок цього.

Пройшла ще година, зробив собі чашку чаю і помітив як біля мене осіла компанія з великими ігровими картами. Обговорювали кольорову гамму, порівнювали її з іншими іграми, мабуть створювали новий картографічний квест. Зі сторони дещо нагадувала локацію у грі Козаки, якщо хтось знає про що я. Тихо зібравши речі вийшов з кімнати. Відривати від робочого процесу запитаннями не став, а вдруг ідея на мільйон :)
 

Дистанційна робота в стилі #ДаєшWorkOut. Креативні простори. Частина 2.-2

Подписывайтесь на наш нескучный канал в Telegram, чтобы ничего не пропустить.

Поделиться