Услуга Vodafone «Доступний роумінг» стала бесплатной

Автор: Мирослав Тринько, 21 апреля 2022, 10:09
Услуга Vodafone «Доступний роумінг» стала бесплатной

Компания Vodafone Украина объявила о том, что услугу «Доступний роумінг» теперь будет бесплатной.

Что известно

Украинцы, которые из-за войны уехали за границу, будут получат ежемесячно 10 ГБ мобильного интернета, 250 минут на исходящие звонки (украинские номера Vodafone), 50 минут на других украинских операторов, звонки в стране пребывания, а также входящие вызовы из любой сети. В пакете ещё будет входить 100 SMS.

Обновлённая услуга «Доступний роумінг» действует в 27 странах: Австрии, Бельгии, Болгарии, Великобритании, Греции, Дании, Эстонии, Ирландии, Испании, Италии, Латвии, Литве, Молдове, Нидерландах, Германии, Норвегии, Польше, Португалии, Румынии, Словакии, Турции, Венгрии. Финляндии, Франции, Хорватии, Чехии и Швеции.

Vodafone автоматически подключит её всем в ближайшие дни. Если не хотите ждать, то можете подключить услугу самостоятельно. Для этого надо пополнить счет (по своему тарифу) и набрать *600*6#.

Для тех, кто хочет знать больше:

Vodafone скасовує плату за роумінг з послугою «Доступний роумінг»

В українські тарифи буде включено 10 ГБ і 300 хв в роумінгу без додаткової плати

 

Клієнти Vodafone тепер можуть користуватись безкоштовним пакетом послуг у роумінгу в 27 країнах Європи, сплачуючи лише свою звичайну українську абонплату.

 

Оновлена послуга «Доступний роумінг» тепер включає 10ГБ інтернету, 300 хвилин: 250 вихідних на українські номери Vodafone, 50 хвилин – на інших українських операторів, дзвінки у країні перебування, а також вхідні дзвінки з будь-якої мережі. У пакет також входить 100 SMS.

 

Послуга діє у 27 країнах: Австрії, Бельгії, Болгарії, Великобританії, Греції, Данії, Естонії, Ірландії, Іспанії, Італії, Латвії, Литві, Молдові, Нідерландах, Німеччині, Норвегії, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччині, Туреччині, Угорщині, Фінляндії, Франції, Хорватії, Чехії та Швеції.

 

Vodafone автоматично найближчими днями підключить Послугу «Доступний роумінг» для абонентів передплати за умови підключеного пакета послуг за тарифом, а для контрактних абонентів за умови сплаченого рахунку. 

 

Також послугу можна підключити самостійно вже зараз один раз на місяць. Для цього потрібно сплатити звичайну абонплату за свій український тариф або пересвідчитись, що вона сплачена, і набрати на телефоні *600*6#

Подписывайтесь на наш нескучный канал в Telegram, чтобы ничего не пропустить.

Поделиться