«Киевстар» становится цифровым оператором

Автор: Капитан Очевидность, 16 июня 2016, 11:21
«Киевстар» становится цифровым оператором

Сегодня мобильный оператор «Киевстар» провел презентацию, на которой рассказал о будущих изменениях и стратегии по трансформированию в провайдера цифровых услуг. Как сообщает «Киевстар», планируется модернизация технологической инфраструктуры, рационализация процессов и снижение количества уровней управления для создания гибкой, лекго адаптируемой организации. Трансформация полностью соответствует стратегии материнской компании VimpelCom.

Первыми масштабными проектами в рамках трансформации будет замена технологий радиосети и внедрение новой цифровой IT-инфраструктуры Digital Stack. Оператор подписал с Huawei и ZTE договор о предоставлении аппаратуры и услуг по замене существующих 2G и 3G сетей для подготовки ко внедрению 4G/LTE. Благодаря унифицированному решению, на базе единой радиосети можно будет развивать все поколения связи, что, в перспективе, может снизить расходы на обслуживание в два раза.

Ericsson, мировой провайдер технологических решений и оборудования, станет поставщиком ИT-инфраструктуры в рамках проекта Digital Stack. Частью этого проекта станет обновление множества бизнес-процессов, а большинство сервисных операций перейдут в онлайн, позволяя клиентам пользоваться услугами легко и просто. Digital Stack ускорит разработку продуктов и услуг Киевстар, в то время как доставка и аналитика практически в режиме реального времени позволят сделать услуги для клиентов более персонифицированными. К тому же более простой пользовательский интерфейс улучшит качество обслуживания клиентов на всех уровнях.

Київ (16 червня, 2016) – Київстар, національний телеком-оператор і постачальник технологій, сьогодні оголосив про стратегію своєї трансформації: від компанії, що надає традиційні телеком-послуги, в провайдера цифрових послуг. Київстар планує стати найбільшим постачальником цифрових послуг в Україні, надаючи своїм клієнтам нові та інноваційні сервіси.

Трансформація передбачає модернізацію технологічної інфраструктури, раціоналізацію процесів і зниження кількості рівнів управління для створення гнучкої організації, що легко адаптується. Трансформація повністю відповідає стратегії VimpelCom, материнської компанії Київстар, що оголосила про трансформацію Групи в серпні 2015 року.

Першими масштабними проектами в рамках стратегії трансформації Київстар стане заміна технологій радіомережі та впровадження Digital Stack – нової цифрової ІТ-інфраструктури, про що було оголошено VimpelCom на поточному тижні.

«Розвиток цифрових технологій і послуг на базі передачі даних ‒ це майбутнє нашої компанії. Щоб задовольнити майбутні потреби наших клієнтів в Україні та підтримати країну на шляху технологічного прогресу, ми повинні змінитися, щоб стати телекомунікаційною компанією нового типу, ‒ говорить Петро Чернишов, президент Київстар. ‒ У рамках стратегії трансформації ми зосереджені на оптимізації бізнесу і збільшенні інвестицій у розробку веб-сервісів, щоб створити додаткові переваги клієнтам і суспільству, а також на формуванні нової digital-культури».

Для здійснення програми оновлення радіомереж Київстар підписав договір з Huawei і ZTE – лідерами в області інформаційно-комунікаційних технологій. Підрядники здійснять поставку радіообладнання і професійних послуг для модернізації діючих 2G і 3G-мереж, щоб підготувати їх до впровадження технологій зв'язку більш високих стандартів – 4G/LTE. Завдяки уніфікованому інфраструктурному рішенню Київстар зможе розвивати всі покоління зв'язку на базі єдиної радіомережі, яка легко масштабується під різні галузеві стандарти, що в перспективі може дати  50% зменшення витрат на технічне обслуговування.

Ericsson, світовий провайдер технологічних рішень та обладнання, стане постачальником ІТ-інфраструктури в рамках проекту Digital Stack – інноваційної трансформації Київстар. Частиною цього проекту стане оновлення безлічі бізнес-процесів, а більшість сервісних операцій перейдуть в онлайн, дозволяючи клієнтам користуватися послугами легко та просто. Digital Stack прискорить розробку продуктів і послуг Київстар, у той час як доставка і аналітика практично в режимі реального часу дозволять зробити послуги для клієнтів більш персоніфікованими. До того ж більш простий інтерфейс користувача поліпшить якість обслуговування клієнтів на всіх рівнях.

«Майбутнє – це робота в реальному часі, це вдосконалення наших послуг і пропонування актуальних і привабливих продуктів нашим клієнтам, які живуть в цифровому світі. Ці технологічні зрушення – величезний стрибок вперед для VimpelCom і частина нашої стратегії трансформації у гнучкий бізнес, який розуміє своїх клієнтів і відповідає їхнім цифровим потребам. Україна – одна з перших країн, в якій ми повністю перетворюємо свою діяльність і впроваджуємо нову цифрову ІТ-технологію, відкриваючи клієнтам Київстар доступ до інновацій і величезних можливостей цифрової ери», – пояснює Йогеш Малік, головний технічний директор VimpelСom.

Подписывайтесь на наш нескучный канал в Telegram, чтобы ничего не пропустить.

Поделиться