От 77 до 370 тысяч гривен: Samsung открыла предзаказы на телевизоры Neo QLED и OLED 2023 года и дарит аудиосистему Sound Tower за покупку

Автор: Елена Щербань, 18 марта 2023, 18:06
От 77 до 370 тысяч гривен: Samsung открыла предзаказы на телевизоры Neo QLED и OLED 2023 года и дарит аудиосистему Sound Tower за покупку

Компания Samsung сообщает о старте приема предварительных заказов в Украине на новые модели телевизоров Neo QLED и OLED 2023 года.

Что почём

Компания принимает предзаказы с 17 марта до 16 апреля. Первые покупатели получат приятный бонус — аудиосистему Sound Tower в подарок. Это система со встроенным сабвуфером, усилителем басов и LED-подсветкой.

Телевизоры Neo QLED предлагают премиальное качество, в том числе процессор Neural Quantum с поддержкой Quantum Mini LED, 14-битной обработки данных и AI-масштабирования. Также модели предлагают такие функции, как адаптивное управление подсветкой (Shape Adaptive Light Control), Real Depth Enhancer Pro для реалистичной трехмерной картинки, Auto HDR Remastering на основе AI технологии глубинного обучения, который в режиме реального времени анализирует каждую сцену и накладывает HDR-эффекты (High Dynamic Range, расширенный динамический диапазон) на SDR-контент (Standard Dynamic Range, стандартный динамический диапазон).

Телевизоры OLED впервые представлены в Украине. На выбор есть модели с диагональю 55, 65 и 77 дюймов. Они получили процессор Neural Quantum, технологию Quantum Dot и поддержку объемного звучания Dolby Atmos.

Новинки Neo QLED и OLED 2023 года стоят от 77 тысяч гривен.

Стартує попереднє замовлення телевізорів Samsung Neo QLED та OLED 2023 року

 

Опиніться серед перших покупців і отримайте аудіосистему Sound Tower

 

 

Компанія Samsung Electronics розпочинає в Україні попереднє замовлення інноваційних телевізорів Neo QLED та OLED 2023 року. Зробивши замовлення від 17 березня до 16 квітня, перші покупці зможуть отримати Sound Tower – аудіосистему з вбудованим сабвуфером, підсилювачем басів і LED-підсвіткою, яка створює насичене об’ємне звучання та світлові ефекти для яскравих вечірок чи просто атмосферних домашніх вечорів.

 

У цьогорічній лінійці Samsung представляє моделі з вдосконаленим функціоналом для оптимального та персоналізованого перегляду й користування. Особливу увагу було приділено передовим технологіям на основі штучного інтелекту для покращення якості зображення та розширенню можливостей SmartThings, щоб якомога більше користувачів могли вибрати пристрій відповідно до своїх запитів і потреб. Пропонуємо детальніше ознайомитися з інноваційними телевізорами Samsung 2023 року.

 

 

Neo QLED – інноваційність та преміальність

 

Телевізори Neo QLED 2023 року не просто створюють чітке зображення. Вони отримали передовий функціонал для по-справжньому преміального перегляду. Із підтримкою Quantum Mini LED, 14-бітної обробки даних та AI-масштабування процесор Neural Quantum досягає неймовірної якості зображення та забезпечує роботу таких функцій, як адаптивне керування підсвіткою (Shape Adaptive Light Control) та Real Depth Enhancer Pro для реалістичної тривимірної картинки. А нова функція Auto HDR Remastering на основі AI-технології глибинного навчання в режимі реального часу аналізує кожну сцену та накладає HDR-ефекти (High Dynamic Range, розширений динамічний діапазон) на SDR-контент (Standard Dynamic Range, стандартний динамічний діапазон), роблячи його яскравішим і реалістичнішим.  

 

 

Samsung OLED – більше варіантів і можливостей

 

Цього року вперше в Україні Samsung пропонує телевізори на основі технології OLED. Модельний ряд Samsung OLED 2023 року представлено телевізорами з діагоналлю 55, 65 та 77 дюймів. Пристрої отримали розроблену для Samsung Neo QLED технологію Quantum Dot та процесор Neural Quantum. Це створює унікальне поєднання переваг двох передових технологій. Зокрема, телевізори відтворюють неперевершене зображення, у якому насиченість і реалістичність характерних кольорів OLED підсилюється квантовими точками, а надвисока якість забезпечується процесором із підтримкою різних нейромереж. До цього приєднується об’ємне звучання Dolby Atmos зі спрямованими вгору динаміками, що занурять вас у вир подій і подарують тільки найкращі враження від перегляду.

 

Протягом періоду попереднього замовлення ціни на моделі телевізорів Samsung стартують від 76 999 грн.

 

Незалежно від моделі, телевізори Samsung незмінно покращують безліч аспектів щоденного життя. Велику увагу компанія приділяє дизайну, надаючи телевізорам вишуканості й витонченості для легкого встановлення та поєднання з домашнім інтер’єром. Samsung також постійно розвиває екологічну складову своєї продукції. Так, у лінійці телевізорів 2023 року застосовуються перероблені матеріали, пульт дистанційного керування SolarCell, що працює на сонячній енергії і не потребує одноразових батарейок, та екоупаковка зі зменшеним розміром та мінімізованим друком, що дозволило скоротити використання ресурсів. Вбудована платформа розумного дому подбає про енергозбереження з режимом AI Energy Saving та оптимізацію різних домашніх активностей. Наприклад, функція 3D Map View забезпечує легкий огляд і керування під’єднаними пристроями, а ConnecTime – платформу для відеодзвінків із плавним переходом між різними девайсами.

 

Пропонуємо детальніше ознайомитися з інноваційними телевізорами Neo QLED та OLED 2023 року за посиланням.

Подписывайтесь на наш нескучный канал в Telegram, чтобы ничего не пропустить.

Поделиться