Samsung привезла игровой монитор Odyssey Ark с изогнутым экраном и поддержкой 165 Гц в Украину, при оформлении предзаказа дарят проектор The Freestyle

Автор: Мирослав Трінько, 07 ноября 2022, 14:28
Samsung привезла игровой монитор Odyssey Ark с изогнутым экраном и поддержкой 165 Гц в Украину, при оформлении предзаказа дарят проектор The Freestyle

Компания Samsung, спустя два месяца после анонса игрового монитра Odyssey Ark, привезла новинку в Украину.

Что известно

Монитор уже можно предсказать на официальном сайте производителя. Новинка стоит 119 999 грн. Кстати, если вы успеете заказать устройство до 20 ноября, то в подарок можно получить проектор The Freestyle.

Напомним, Samsung Odyssey Ark может похвастаться большим 55 дюймовым дисплеем с кривизной 1000R. Панель имеет матрицу Quantum Mini LED с 16-битной обработкой, разрешение 3840×2160p, соотношение сторон 16:9, контрастность 1 000 000:1, пиковую яркость в 2000 нит, матовое покрытие и частоту обновления 165 Гц. Заявлена поддержка технологии AMD FreeSync Premium Pro. Время отклика дисплея составляет 1 мс. 

Samsung Odyssey Ark поставляется с подставкой, которая позволяет регулировать высоту и наклон. Кроме этого, монитор можно поворачивать на 90 градусов. За звук в новинке отвечают четыре динамика с общей мощностью 60 Вт. Также Odyssey Ark может похвастаться дистанционным пультом управления Ark Dial. С помощью него можно настраивать экран. Например, менять размер с 55 до 27 дюймов и соотношение сторон с 16:9 до 21:9 или до 32:9. Питается Ark Dial от солнечной энергии.

Samsung представляє на українському ринку новий 55-дюймовий монітор Odyssey Ark – замовляйте завчасно на вигідних умовах

 

Компанія Samsung Electronics пропонує геймерам підняти рівень своєї гри з Odyssey Ark, що незабаром з’явиться на українському ринку. Монітор поєднує в собі передові характеристики звуку й зображення, унікальний формфактор та оптимізований і гнучкий функціонал, щоб не йти на жодні компроміси і грати тільки за своїми правилами.

З 7 листопада розпочинається попереднє замовлення монітора в офіційному інтернет-магазині Samsung, а також офіційних партнерів Samsung в Україні.

Крім того, у разі передзамовлення перші покупці отримають у подарунок портативний екран The Freestyle. Цей компактний девайс поєднує в собі переваги проєктора та функціональність Smart TV і портативної колонки або ж просто може створювати декоративне освітлення в кімнаті.

Геймінг наступного покоління

Лінійка Odyssey уже добре відома завдяки своїм революційним характеристикам, розробленим з огляду на потреби геймерів. І новий Odyssey Ark займає почесне місце в цьому модельному ряді, забезпечуючи геймінг наступного покоління. З Odyssey Ark ви не помітите, де закінчується гра й починається реальність: його великий 55-дюймовий екран має кривину 1000R, що відтворює поле зору й заповнює периферійне бачення, а режим Cockpit у парі з регульованою підставкою дозволяє обертати, нахиляти й повертати монітор. Усе це допомагає створити найкращі умови для гри й сповна зануритися в події на екрані. А про максимально точне відтворення всіх сцен, навіть найбільш динамічних зі швидкою зміною кадрів, подбають частота оновлення 165 Гц, роздільна здатність 4K (3840 x 2160), час відгуку 1 мс (GtG) та технологія AMD FreeSync Premium Pro.

Передові технології для відео й аудіо кінематографічного рівня

Odyssey Ark оснащено низкою технологій, що разом досягають неймовірної синергії звуку й зображення. Так, Samsung Quantum Matrix ефективно керує щільно розміщеними світлодіодами Quantum Mini, а нещодавно додана 14-бітна обробка зображень гарантує однаково якісне відтворення як затемнених, так і яскравих сцен. Odyssey Ark має 16 384 рівні чорного, тож можете бути певними: графічні ефекти будуть просто нереальні. А процесор Neural Quantum Ultra використовує дані від 20 нейромереж, щоб ретельно покращувати кожну деталь зображення і відтворювати контент у якості 4К – незалежно від його первинної роздільної здатності.

Кінематографічний ефект довершують матовий дисплей, який усуває миготіння й відблиски на екрані, і технологія Sound Dome. В останній поєднано AI Sound Booster та Dolby Atmos для неперевершеного об’ємного звучання. Про реалістичність і насиченість звуку подбають чотири кутові динаміки й два центральні вуфери, які створюють 60-ватне 2.2.2-канальне аудіо з частотою 45 Гц, що є найнижчим показником серед усіх ігрових моніторів.

Персоналізований функціонал 

Odyssey Ark дарує можливість створювати свої правила гри, що найкраще працюють саме для вас завдяки інноваційному функціоналу для персоналізованих налаштувань. Це, зокрема, ексклюзивний контролер Ark Dial на сонячних батареях, що легко керує такими режимами й функціями, як Flex Move Screen, Multi View, Quick Settings та ігровою панеллю. До того ж він заряджається від сонячної енергії, а також через з’єднання USB Type-C, що усуває будь-яку потребу в одноразових батарейках.

Flex Move Screen дозволяє встановлювати розмір екрана в межах 55 – 27 дюймів, вибирати між його горизонтальним і вертикальним положенням, навіть змінювати співвідношення сторін (між 16:9, 21:9 і 32:9). Із Multi View користувачі зможуть відтворювати на одному екрані кілька джерел контенту водночас: чотири, якщо монітор у горизонтальному положенні, і три – у режимі Cockpit. Ігрова панель надає повний контроль над ситуацією: керуйте важливими налаштуваннями, не закриваючи ігрове поле. Перевіряйте кадрову частоту й HDR, встановлюйте співвідношення сторін екрана й час відгуку, запускайте режим Game Picture – усе прямо під час геймінгу і всього за кілька натискань.

Великий дисплей для повного занурення, низка функцій і технологій для оптимального користування, кастомні характеристики – усе це (і не тільки) в новому Odyssey Ark.

Рекомендована ціна монітора Odyssey Ark становить 119 999 грн.

Подписывайтесь на наш нескучный канал в Telegram, чтобы ничего не пропустить.

Поделиться