Волонтёры запустили приложение, которое помогает ВСУ и ТРО быстрее определять информацию о машине с помощью камеры смартфона

Автор: Мирослав Трінько, 31 марта 2022, 23:54
Волонтёры запустили приложение, которое помогает ВСУ и ТРО быстрее определять информацию о машине с помощью камеры смартфона

Волонтёры благотворительной организации «IT-Паросток» запустили полезное приложение ODB Auto.

Что это такое

Это программа, которая позволяет ВСУ и ТРО с помощью камеры смартфона быстро определять информацию о машине по номеру. Ранее для этого приходилось вручную вводить номерной знак авто.

«В основе лежит машинный алгоритм распознавания автомобильных номеров, который работает с данными Opendatabot и системой другого надежного партнера, с которым сотрудничают полицейские службы», — комментирует разработчик.

Приложение работает во всех областях Украины и его можно скачать в Google Play и App Store.

Для тех, кто хочет знать больше:Волонтери з «IT-Паросток» cтворили застосунок, що допомагає ЗСУ та силам ТРО швидше визначати власника автомобіля вдень або вночі

Вийшов крос платформний застосунок для IOS та Android, розроблений програмістами-волонтерами з Одеської області, який за фото номерних автомобільних знаків видає текстову інформацію про власника транспортного засобу. Його зручно використовувати вночі чи вдень на блокпостах.

Застосунок працює коректно з даними у всіх 24 областях України та в Криму.

Розробку очолив програміст Андрій Роговський, засновник благодійної програми «IT-Паросток», серед завдань якої допомагати з профорієнтацією молодим українським спеціалістам в IT-галузі.

«В основі лежить машинний алгоритм розпізнавання автомобільних номерів, який працює з даними Opendatabot та системою іншого надійного партнера, з яким співпрацюють поліцейські служби», – коментує розробник.

Пояснюється, що програма допоможе знизити завантаження співробітників ЗСУ та ТРО на блокпостах та кордонах українських областей. Раніше їм для перевірки номерів доводилося витрачати більше часу через те, що “руками” вносилася інформація про номерний знак машини в комп'ютер, яку іноді доводилося запам'ятовувати на ходу, тому особливо вночі така перевірка займає більше часу.

Розробники також стверджують, що програма майже не витрачає зарядку телефону через продуману хмарну структуру обробки даних, тому підійде для власників економ-смартфонів зі зношеними батареями.

Завантажити програму можна за посиланням у Google Play та Apple Store.

Подписывайтесь на наш нескучный канал в Telegram, чтобы ничего не пропустить.

Поделиться