Google проводит онлайн-голосование для определения финалистов конкурса "Дудл для Google"

Автор: Александр Чуб, 22 января 2014, 12:00
Google проводит онлайн-голосование для определения финалистов конкурса "Дудл для Google"

Осенью 2013 компания Google объявила о проведении конкурса для украинских школьников “Дудл для Google” на тему "Украина моей мечты", всего приняло участие более 10 тысяч детей. В первом этапе жюри выбрало 300 лучших работ, а сейчас закончился второй этап, в ходе которого были выбраны 15 лучших работ-полуфиналистов, по 5 в разных возрастных категориях.

В течение двух недель с 21 января по 2 февраля на специальной странице конкурса любой желающий может проголосовать за понравившуюся работу в каждой возрастной группе: с 5 до 9 лет, с 10 до 13 лет, с 14 до 17 лет. Победители в каждой возрастной группе получат в подарок современные смартфоны. На последнем этапе конкурса из трех работ-финалистов художники-дудлеры Goоgle выберут одного победителя. Его имя будет объявлено 6 февраля на церемонии награждения в Киеве. А уже 7 февраля дудл-победитель будет красоваться на главной странице Google в Украине. Школа, в которой учится победитель конкурса, получит награду в размере 50 тысяч гривен на создание или модернизацию компьютерного класса.

Информация о конкурсе: http://www.google.com.ua/doodle4google/

Київ, 22 січня 2014 року – Сьогодні ми раді оголосити про завершення другого етапу всеукраїнського конкурсу серед школярів “Дудл для Google”. Почесне журі (у складі музиканта, лідера гурту “Океан Ельзи” Святослава Вакарчука; відомої української художниці, ілюстратора дитячої літератури Євгенії Гапчинської; майстра української книжкової графіки Владислава Єрко; українського поета і видавця, засновника видавництва “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА” Івана Малковича; абсолютної олімпійської чемпіонки, восьмикратної чемпіонки світу, дев'ятикратної чемпіонки Європи з художньої гімнастики Єкатерини Серебрянської; та майстрині пісочної анімації, переможниці телевізійного конкурсу “Україна має талант” Ксенії Симонової) обрало з 300 робіт 15 найкращих дудлів-півфіналістів (по 5 у кожній віковій категорії). Усього в конкурсі взяло участь понад 10 тисяч українських школярів.

Відтепер ваша черга, наші шановні користувачі! Протягом двох тижнів з 21 січня по 2 лютого ми пропонуємо віддати голос за найкращу на ваш погляд роботу в кожній віковій групі: від 5 до 9 років, від 10 до 13 років, від 14 до 17 років. Онлайн-голосування проходить на спеціальній сторінці конкурсу. Витратьте трохи часу і подивіться на оригінальні роботи дітей із самих різних куточків України. Оберіть ті з них, які ви вважайте найкращими - адже саме від вас залежить, хто стане фіналістом конкурсу. Переможці у кожній віковій групі отримають у подарунок сучасні смартфони.

На заключному етапі конкурсу з трьох обраних вами робіт-фіналістів художники-дудлери Goоgle оберуть одного переможця. Його ім'я ми оголосимо 6 лютого на церемонії нагородження, яка відбудеться в Києві. А вже 7 лютого переможець, як і мільйони українців, побачить свій дудл на головній сторінці Google в Україні! Крім того школа, у якій навчається переможець конкурсу “Дудл для Google”, отримає нагороду в розмірі 50 000 гривень на створення або модернізацію комп'ютерного класу.

Але не будемо забігати наперед. У вас є два тижні, щоб ознайомитися з 15 дудлами-півфіналістами і проголосувати за своїх фаворитів на сторінці конкурсу. Конкурс проходить за підтримки Міністерства освіти та науки України; партнерами проекту є видавництво “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА”, Всеукраїнська безкоштовна освітня мережа “Щоденник.ua”, розважально-пізнавальний телеканал ПЛЮСПЛЮС.

Всі подробиці щодо конкурсу можна знайти на сторінці www.google.com.ua/doodle4google.

Подписывайтесь на наш нескучный канал в Telegram, чтобы ничего не пропустить.

Поделиться