Отказ от посылки, трекинг на карте, переадресация: Новая почта добавила новые сервисы на сайт

Автор: Мирослав Тринько, 04 июня 2021, 16:10
Отказ от посылки, трекинг на карте, переадресация: Новая почта добавила новые сервисы на сайт

Новая почта анонсировала улучшенный сервис для управления посылками на сайте.

Что известно

Клиенты могут теперь самостоятельно управлять своей доставкой. Например, продлить срок хранения в отделении, сделать переадресацию, отказаться от посылки, оплатить услуги, узнать местонахождение посылки и многое другое. Как только посылка зарегистрирована для отправления, клиенты получают сообщение в Viber или SMS со ссылкой на сервис. Он адаптирован под любой тип гаджетов, будь то смартфон или компьютер. 

«Ежемесячно 4 млн клиентов отслеживают свои посылки на сайте Новой почты. Раньше можно было только узнать статус отправки и оплатить его, а для осуществления других операций нужно было обращаться в контакт-центр, в отделение или в мобильное приложение. Новый инструмент позволяет самостоятельно управлять своими отправлениями и очень экономит время», — отметил Александр Бульба, СЕО Новой почты.

Совершать действия с посылкой может только отправитель или получатель посылки, указанные в экспресс-накладной. Для этого им нужно проходить двухфакторную аутентификацию. Кстати, в будущем Новая почта планирует добавлять новые функции для управления посылками на сайте.

Для тех, кто хочет знать больше:

Нова пошта запустила новий сервіс для керування посилкою 

Відтепер клієнти можуть самостійно через сайт Нової пошти керувати своєю доставкою: продовжити термін зберігання у відділенні, зробити переадресацію, відмовитися від посилки, сплатити за послуги або дізнатися місцезнаходження посилки, – і все це без звернень до контакт-центру. 

Щойно посилка зафіксована до відправлення, клієнти отримують повідомлення у Viber або sms із посиланням на сервіс для керування доставкою. Він адаптований до користування з різних гаджетів: як зі смартфона, так і з комп’ютера.  

«Щомісяця 4 млн клієнтів відслідковують свої посилки на сайті Нової пошти. Раніше можна було лише дізнатися статус відправлення та оплатити його, а для здійснення інших операцій потрібно було звертатися до контакт-центру, у відділення або до мобільного додатку. Новий інструмент дозволяє самостійно управляти своїми відправленнями та дуже економить час», - коментує Олександр Бульба, СЕО Нової пошти.

Які нові функції доступні клієнтам?

 • Продовження терміну зберігання у разі автоповернення. Відтепер можна самостійно та безкоштовно продовжити термін зберігання ще на 3 дні для товарів із інтернет-магазинів, у яких налаштовано автоповернення відправлення через 3-5 днів. 

 • Переадресація відправлення. Клієнти можуть самостійно переадресувати через сайт у будь-яке інше відділення, на адресу або у поштомат. Раніше така функція була доступна лише у мобільному додатку або через контакт-центр.

 • Перенесення доставки. Дату та час доставки за адресою можна самостійно перенести онлайн на більш зручні.

 • Повернення відправнику. Ця функція є лише у відправника, щоб відкликати відправку та повернути собі посилку.

 • Відмова від посилки. Більше не потрібно йти до відділення, щоб відмовитися від посилки. Тепер отримувач відправлення може зробити відмову безпосередньо на сайті. 

 • Детальний рух посилки. Клієнти можуть побачити всю історію пересування посилки: коли виїхала з відділення відправника, де перебуває наразі та дату прибуття.

 • Можливість прокласти маршрут до конкретного відділення. Клієнт може прокласти маршрут на карті та одразу побачити графік роботи потрібного йому відділення.

 • Деталізований рахунок оплати. Клієнт може не лише оплатити своє відправлення онлайн, але й побачити з чого складається рахунок – доставка, вартість самого відправлення, грошовий переказ тощо.

Здійснювати будь-які дії з відправленням може лише відправник або отримувач посилки, вказані в експрес-накладній. Для цього їм потрібно проходити двухфакторну аутентифікацію.

Як це працює

 1. Клієнт отримує повідомлення у Viber або смс з посиланням на сервіс керування посилкою. Далі потрібно перейти за посиланням. Номер експрес-накладної вже буде введено у пошукову строку - необхідно просто натиснути «Пошук».  

 1. Щоб скористатися додатковими послугами потрібно натиснути у верхньому кутку справа «Меню» та обрати потрібну послугу.

 2. Важливо! Щоб оплатити посилку клієнт повинен ввести мобільний номер телефону, який співпадає з номером відправника або отримувача посилки. Інакше система не дозволить виконати цю функцію.

В майбутньому Нова пошта планує додавати нові функції для управління посилками через сайт.

Нагадаємо, Нова пошта постійно вдосконалює свій сервіс, пропонуючи клієнтам зручні діджитал-інструменти для отримання послуг компанії. Окрім нового функціоналу на сайті клієнти можуть це робити також через мобільний додаток та бізнес-кабінет. 

Подписывайтесь на наш нескучный канал в Telegram, чтобы ничего не пропустить.

Поделиться