В приложении Rocket появилась поддержка Apple Pay и Google Pay

Автор: Мирослав Тринько, 16 июня 2021, 13:51
В приложении Rocket появилась поддержка Apple Pay и Google Pay

Сервис доставки еды Rocket объявил о внедрении в своё фирменное приложение нового способа оплаты.

О чём речь

В мобильном приложении Rocket появилась возможность оплачивать доставку через электронный кошелёк Apple Pay или Google Pay. Благодаря этому, пользователи смогут быстрее совершать заказы, а также подтверждать их с помощью Touch ID или Face ID. Активировать Apple Pay или Google Pay можно в настройках аккаунта.

Кстати, все новые пользователи Rocket могут протестировать оплату электронным кошельком, применив промокод AGPAY. Он даёт скидку 70 гривен на первый заказ. Для тех, кто уже пользуется доставкой Rocket доступен промокод AGPAY40.

Для тех, кто хочет знать больше:

Apple Pay і Google Pay доступні в додатку Rocket

Rocket став першим сервісом доставки в Україні, який запровадив можливість оплати через електронний гаманець

Замовляти доставку їжі стало ще зручніше і безпечніше. У мобільних додатках з'явилася можливість оплати через електронний гаманець Apple Pay або Google Pay. Сервіс Rocket першим впровадив цю функцію в Україні.

Всі діючі користувачі сервісу можуть додати Apple Pay або Google Pay як спосіб оплати в налаштуваннях облікового запису. Тоді як нових користувачів Rocket ця можливість позбавить від необхідності додавати і авторизувати банківську карту

Одними з ключових особливостей Apple Pay і Google Pay є можливість підтвердження оплати за TouchID і FaceID. Таким чином користувачі Rocket можуть вибирати оплату за допомогою банківської картки, готівкою кур'єру, а також Apple Pay і Google Pay.

Усі нові користувачі Rocket можуть протестувати оплату електронним гаманцем, застосувавши промокод AGPAY. Він надає знижку 70 гривень на перше замовлення. Для тих, хто вже користується доставкою Rocket доступний промокод AGPAY40.

Подписывайтесь на наш нескучный канал в Telegram, чтобы ничего не пропустить.

Поделиться