Mercusys MW306R: роутер с тремя антеннами и скоростью Wi-Fi соединения до 300 Мбит/с за 399 грн

Автор: Мирослав Тринько, 01 июня 2021, 12:12
Mercusys MW306R: роутер с тремя антеннами и скоростью Wi-Fi соединения до 300 Мбит/с за 399 грн

Компания Mercusys начала продавать в Украине свой новый бюджетный роутер.

Что за модель

Новинка называется Mercusys MW306R. Роутер имеет три внешние антенны 5 дБи и работает в диапазоне 2.4 ГГц. Заявленная максимальная скорость Wi-Fi соединения — 300 Мбит/с. Этого должно хватить для базовых задач. К тому же не следует забывать, что большая часть украинцев всё ещё пользуется 100-мегабитным интернетом. 

Настраивается Mercusys MW306R через веб-интерфейс. Новинка может работать в четырёх режимах: роутер (по умолчанию), точки доступа, усилитель Wi-Fi и WISP (Wireless Internet Service Provider). Последний позволяет раздавать интернет другим гаджетам, которые подключены к одному из трёх 100-мегабитных LAN-портов через Ethernet-кабель. Ещё в новинке стоит отметить поддержку IPTV и IPv6, защиту от кибератак с помощью шифрования данных WPA/WPA2 и возможность отключать индикаторы по ночам.

Сколько стоит

Mercusys MW306R поступил в продажу с ценником в 399 грн и трёхлетней гарантией.

Для тех, кто хочет знать больше:

Mercusys MW306R: в Україні стартували продажі одного з найбільш функціональних бюджетних роутерів 

 

Ця модель стане чудовим рішенням для користувачів з обмеженим бюджетом – адже вона вигідно відрізняється від конкурентів продуманим до дрібниць дизайном, стабільною роботою, вражаючими можливостями та 3-річною офіційною гарантією. 

 

Mercusys MW306R працює в одному частотному діапазоні 2,4 ГГц, а її власник може розраховувати на швидкість Wi-Fi з’єднання до 300 Мбіт/с – цього вистачить для всіх базових завдань, включно з переглядом відео в форматі HD, спілкуванням у соціальних мережах, читанням новин і відеоконференціями. Не варто забувати, що більша частина українських споживачів все ще користується 100-мегабітним інтернетом, а в багатьох малих містах і селах інтернет-провайдери не пропонують своїм абонентам гігабітне підключення. Ось чому моделі такого рівня є в лінійці кожного виробника мережевого обладнання і тут Mercusys не став виключенням. 

 

В той же час новий маршрутизатор має цілий ряд беззаперечних переваг. У нього ефектний дизайн, три зовнішні антени 5 дБі гарантують розширене покриття Wi-Fi мережі, а якщо ви забудете пароль, то завжди зможете повернутись до заводських налаштувань, натиснувши кнопку Reset.

 

Mercusys MW306R може працювати в чотирьох режимах – роутера (за замовчуванням), точки доступу, підсилювача Wi-Fi сигналу, а також уміє роздавати інтернет іншим пристроям, які підключені до одного з трьох 100-мегабітних LAN-портів через Ethernet-кабель (так званий режим WISP – Wireless Internet Service Provider). Перед початком роботи пристрій легко налаштовується через веб-інтерфейс и навіть якщо вам доведеться робити це вперше, процес займе не більше 10 хвилин – адже в комплект входить інструкція, яка докладно пояснює послідовність дій. Якщо у вас є діти, рекомендуємо одразу налаштувати батьківський контроль і обмежити час підключення до інтернету для їх гаджетів.

 

Серед додаткових функцій можна відзначити підтримку IPTV і IPv6, надійний захист від кіберзагроз за допомогою шифрування даних WPA/WPA2 і навіть можливість відключення службових індикаторів вночі.

 

Нова модель має 3-річну офіційну гарантію – як і все мережеве обладнання Mercusys, офіційно ввезене в Україну і виготовлене після 1.01.2021. 

 

Рекомендована роздрібна ціна пристрою складає 399 грн. 

Подписывайтесь на наш нескучный канал в Telegram, чтобы ничего не пропустить.

Поделиться