ПриватБанк и Visa запустили в Украине сервис денежных переводов на карты других банков по номеру телефона

Автор: Мирослав Тринько, 22 июля 2021, 10:04
ПриватБанк и Visa запустили в Украине сервис денежных переводов на карты других банков по номеру телефона

Недавно в приложении Приват24 появилась функция перевода денег по номеру телефона. Теперь же ПриватБанк объявил о расширении её возможностей.

Что известно 

Компания совместно с Visa запустила сервис для перевода денег по номеру телефона на карты других банков. Перевод происходит через систему Visa Direct, которая привязывает номер карты к номеру телефона и хранит эту информацию, как защищённый токен. Естественно, только банк имеют доступ к этим данным.

Сервис позволяет осуществлять переводы только в гривне и с карты любого украинского банка на карту любого банка, который зарегистрирован в системе. Комиссия такая же как и при обычных переводах. Деньги поступают на счёт моментально.

«Переводы по номеру телефона, а не по номеру карты — это начало новой эры в сфере платёжных услуг. Мало кто знает наизусть номера банковских карточек или IBAN, а вот собственный мобильный номер помнят все. Благодаря запуску инновационного сервиса в партнёрстве с ПриватБанком, фраза «сбрось на карту» со временем отойдет в прошлое, как и все неудобства, которые с ней связаны. Перевод по номеру телефона — это просто, удобно и безопасно», — отметила Светлана Чирва, вице-президент и региональный менеджер Visa в Украине, Беларуси и Молдове.

Кстати, в Приват24 есть интеграция контактной книги с обозначением пользователей, которые уже подключились к сервису переводов по номеру телефона. Поэтому для транзакции надо лишь выбрать нужного получателя из списка и указать сумму перевода.

Для тех, кто хочет знать больше:

ПриватБанк та Visa відкривають українцям сервіс грошових переказів на картки інших банків за номером телефону 

 

Інноваційне рішення змінює підхід до щоденних переказів з картки на картку. Відтепер для цього достатньо знати лише номер телефону отримувача. Водночас сама система стала ще безпечнішою.

 

ПриватБанк в партнерстві з компанією Visa оголосили про запуск в Україні повного функціоналу інноваційного рішення переказів за номером телефону, котре має змінити підхід українців до щоденної рутини P2P-переказів. Відтепер щоб зробити переказ, достатньо лише вказати номер телефону отримувача – якщо банк отримувача також підключений до платформи. 

 

Переказ відбувається через міжнародну мережу Visa Direct, де прив’язка номера картки до номера телефону зберігається як захищений токен. До того ж, це робить перекази ще безпечнішими, адже ніхто, окрім банку, не має доступу до особистих даних користувачів. Оскільки фінансова транзакція технічно не змінилася, швидкість переказу також залишається незмінно високою.

 

«Перекази за номером телефону, а не за номером картки – це початок нової ери у сфері платіжних послуг. Мало хто знає напам'ять номери банківських карток чи IBAN, а от власний мобільний номер пам'ятають всі. Завдяки запуску інноваційного сервісу в партнерстві з ПриватБанком, фраза «скинь на картку» з часом відійде у минуле, як і всі незручності, що з нею пов'язані. Переказ за номером телефону – це просто, зручно і безпечно», – зазначила Світлана Чирва, віце-президентка та регіональна менеджерка Visa в Україні, Білорусі та Молдові.

 

Переказ відбуватиметься виключно у додатку Приват24. Сервіс дозволяє здійснювати перекази тільки в гривні, з картки будь-якого українського банку на карти будь-якого банку, які зареєстровані у сервісі. Комісія така ж як і при звичайних переказах за номером картки. Перекази проводяться в онлайн-режимі, а гроші надходять миттєво.

 

«ПриватБанк став одним із перших банків в Україні, який запровадив для більше ніж 13 мільйонів своїх клієнтів користувачів Приват24 зручні перекази просто за номером телефону отримувача. Це одночасно просте та інноваційне рішення, яке робить сферу платіжних послуг ще доступнішою. Сподіваємося, що якомога більше банків в країні стануть частиною цієї екосистеми, що уможливить перекази між картками клієнтів будь-яких банків і платіжних систем», – зазначив заступник голови  правління ПриватБанку Разван Мунтеану. 

 

До того ж, у додатку Приват24 передбачена інтеграція контактної книги з позначенням клієнтів, що вже підключилися до сервісу переказів за номером телефону. Тому достатньо лише обрати потрібного отримувача зі списку та вказати бажану суму для найбільш зручних і швидких транзакцій з картки на картку.

Подписывайтесь на наш нескучный канал в Telegram, чтобы ничего не пропустить.

Поделиться