TP-Link Archer C64 приехал в Украину: гигабитный роутер с поддержкой двух диапазонов за 899 грн

Автор: Мирослав Тринько, 10 августа 2021, 14:55
TP-Link Archer C64 приехал в Украину: гигабитный роутер с поддержкой двух диапазонов за 899 грн

Компания TP-Link анонсировала в Украине свой новый недорогой роутер.

Что за модель

Маршрутизатор называется Archer C64. Он имеет четыре антенны. Новинка поддерживает стандарт 801.11ac и работает в двух диапазонах — 2.4 ГГц и 5 ГГц. Скорость Wi-Fi соединения составляет до 867 Мбит/с на частоте 5 ГГц и до 400 Мбит/с на частоте 2.4 ГГц.

В устройстве есть четыре гигабитных LAN-порта и один гигабитный WAN-порт. Роутер ещё может похвастаться поддержкой MU-MIMO, которая уменьшает задержку и позволяет быстрее обмениваться данными с подключенными устройствами, а также технологией Beamforming. Она направляет концентрированный Wi-Fi сигнал в сторону подключённых устройств, которые находятся далеко от роутера.

Естественно, настраивать Archer C64 можно через фирменное приложение на смартфоне.

Цена и когда ждать

TP-Link Archer C64 уже поступил в продажу, притом по акционной цене в 899 грн (потом будет 999 грн).

Для тех, кто хочет знать больше:

TP-Link Archer C64: в Україну приїхав новий доступний гігабітний роутер

 

Archer C64 працює в двох діапазонах Wi-Fi, оснащений 4 гігабітними портами, підтримує технології MU-MIMO та Beamforming, а його ціна є однією з найбільш низьких у своєму сегменті серед пропозицій А-брендів.

 

Новий маршрутизатор підтримує стандарт 801.11ac і працює в двох діапазонах – 2,4 ГГц і 5 ГГц. Швидкість Wi-Fi з’єднання складає до 867 Мбіт/с на частоті 5 ГГц і до 400 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц (у більшості конкуруючих пристроїв цей показник не перевищує 300 Мбіт/c). 

Чотири гігабітних LAN-порти допоможуть вам напряму підключити до роутера ноутбук, ПК або сучасний телевізор. Також у маршрутизатора є гігабітний WAN-порт, призначений для підключення інтернет-кабелю.

Власник Archer C64 зможе скористатися технологією MU-MIMO, яка забезпечить швидкий обмін даними з великою кількістю підключених пристроїв і зведе до мінімуму затримки з’єднання. Чотири зовнішні антени роблять сигнал бездротової мережі більш стабільним і допомогають розширити площу покриття, а технологія Beamforming спрямовує концентрований Wi-Fi сигнал у бік підключених пристроїв, які знаходяться далеко від роутера або мають порівняно невелику потужність.

За необхідності Archer C64 может працювати в режимі точки доступу, легко налаштовується за кілька хвилин за допомогою фірмового додатку Tether для Android і iOS, підтримує технологію Smart Connect та функцію батьківського контролю. Слід додати, що роутер є дуже компактним і йому знадобиться мінімум вільного місця для установки. 

 

Рекомендована роздрібна ціна TP-Link Archer C64 складає 999 грн.

Подписывайтесь на наш нескучный канал в Telegram, чтобы ничего не пропустить.

Поделиться