все отзывы
hamlotake

hamlotake

7 февраля 2013

Прием и качество связи

Раніше іноді втрачав зв'язок, відніс в ремонт, окрім поцарапаної задньої металевої пластини змін не зауважив. Після зміни оператора проблеми пропали.

4

Дисплей

Якби не фішка з годинником в режимі очікування то була б оцінка нижча, бо часом при читанні веб сторінок (зауважуються при скролингу) появляються горизонтальні та вертикальні смуги-тіні котрі відходять від тексту, часом утворюють своєрідну решітку, виглядає не дуже гарно... хоча загалом зображення чітке та правдоподібне, кольори насичені, м'яко кажучи різниця не значна між моїм монітором dell u2410, особливо по кольоропередачі та кутах огляду.

4

Автономность

В режимі очікування мабуть протримався б дня чотири, але при активному користуванні (веб-мандри, пошта, соціалки, погода, ігри, відео, фотокамера, роздача інету друзям) часом до кінця робочого дня не дотягує, добре що в мене є DC-11K який рятує від необхідності прив'язувати телефон до розетки (доплюсовує приблизно ще 50% заряду акумулятора).

3

Качество сборки

Мінімалізм максимальний - нічого зайвого! Жодних люфтів, лиш якщо файно стиснути по краях чути незначне "похрустування". Єдине що зауважив десь через пів року - права частина екрану дещо виступає з корпусу, побачив аналогічне на іншій дев'ятці і перестав звертати увагу.

5

Размер/вес (портативность)

Найідеальніше співвідношення габаритів девайсу та діагоналі екрану до його ваги, що дозволяє тримати та управляти пристроєм однією рукою - вміру важкенький, але не настільки щоб це було недоліком. Більші розширення екрану ніж 4" це вже для людей з великими руками, котрі люблять лопати!

5

Долговечность

Появилися незначні вм'ятини біля шторки USB-роз'єму, бачив що від падінь добре мнеться, особливо по краях, тому намагаюся не кидати. Також перебрав купу чохлів поки не натрапив на оригінальний CP-553, матовість чорного корпусу сильно починала "затиратися" від інших чохлів з шлейками для витягування, також ті торбинки в котрих шов від ниток йде по краю не дють наощуп тиснути по клавішах гучності та блокування телефону.

4

Простота использования

Зручнішого нічого не знайшов ніж MeeGo. Перелистувати між вікнами програм, завкривати не потрібні... все так просто, що аж дивно. Є свої нюанси та можливо й недоліки в інтерфейсі про котрі просто потрібно знати, до них звикаєш і це не викликає жодних труднощів, новачки відразу ж йдуть по шляху великого оналітика мур... і починають нити що за неподобство, проте після "курсу молодого бійця" все стає на свої місця. Найголовніше - ніяких сенсорних клавіш під екраном, ненавиджу їх!

5

Экосистема (наличие полезных приложений)

Вона могла б бути значно потужнішою ніж є на даний момент, але її вбили "добрі люди"...

3

Дизайн

Дизайн телефону такий що практично нічого зайвого немає, усе акуратненько, делікатно приховано USB-роз'єм кришечкою, сім-картка також шухлядкою вставляється в телефон. При ходьбі можна без проблем нащупати клавіші регулювання гучності чи перевести вхідний дзвінок в беззвучний режим.

5

ВЫВОДЫ

Звісно над ним ще нОКІЇ потрібно було б працювати і працювати, нема межі досконалості, тому є те що варто було б доробити чи вдосконалити. Але те що маю зараз в своїх руках мені подобається. Мені не потрібно сотні тисяч програм, того що було встановлено "з коробки" практично достатньо... Доставив лиш найнеобхідніше. Про свій вибір не шкодую, прикро лиш що обіцяна підтримка платформи протривала так мало, можливо все через більшу популярність в свій час саме цієї розробки на відміну від люмій... На даний момент можливими наступниками цього девайсу бачу BB10 та Sailfish OS від Jolla, це мабуть єдині можливі варіанти на що я міг би проміняти N9 в майбутньому...

оценка 4.2
  • Отзыв понравился: 1