Приложение KIVI MEDIA с бесплатными играми, каналами и фильмами теперь доступно для всех Android-телевизоров в Украине

Автор: Мирослав Тринько, 15 июля 2022, 10:28
Приложение KIVI MEDIA с бесплатными играми, каналами и фильмами теперь доступно для всех Android-телевизоров в Украине

Компания KIVI открыла доступ до своего фирменного приложения KIVI MEDIA для всех пользователей Android-телевизоров в Украине.

Что известно

Теперь любой желающий может установить программу через Google Play на своё устройство. Напомним, KIVI MEDIA — это приложение которое представляет из себя медиа-хаб с бесплатным и платным контентом. Сейчас пользователям всех Android-телевизоров в Украине доступны пятьдесят бесплатных каналов, бесплатный пакет с фильмами в высоком качестве, более двухсот облачных игр (например, Fortnite) и фитнес-тренировки с профессиональными тренерами. 

Кстати, KIVI с 18 июля вместе с двукратным чемпионом мира по бодибилдингу Андреем Хомыцким и командой профессиональных тренеров запускает фитнес-интенсив в приложении KIVI MEDIA. 50% от продаж программы будут перечисляться на нужды ВСУ. Чтобы принять участие в тренировках, нужно загрузить приложение KIVI MEDIA из Google Play на телевизоре, отсканировать QR-код и оплатить курс. Тренировки на большом экране в 4К-качестве стоят 299 грн в месяц. 

Для тех, кто хочет знать больше:

KIVI відкриває додаток KIVI MEDIA для всіх Android-телевізорів та запускає тренування на підтримку ЗСУ

КИЇВ, 15 липня 2022 — компанія KIVI, український розробник та виробник телевізорів, відкриває додаток KIVI MEDIA для всіх телевізорів, які працюють на ОС Android. Відтепер завантажити додаток можна з Google Play Market.

KIVI MEDIA — фірмовий додаток KIVI, який представляє собою медіа-хаб з безкоштовним та платним контентом. Наразі користувачам всіх Android-телевізорів в Україні доступні п'ятдесят безкоштовних каналів, безкоштовний пакет з фільмами у високій якості, що постійно оновлюється, більше двохсот хмарних ігр накшталт Fortnite та тренування з тренерами-професіоналами.

Тренування на підтримку ЗСУ

З 18 липня KIVI разом з дворазовим чемпіоном світу з бодібілдингу Андрієм Хомицьким та командою професійних тренерів запускає фітнес-інтенсив у додатку KIVI MEDIA. 50% від продажу програми перераховуватимуться на потреби ЗСУ.

Андрій Хомицький — професійний спортсмен, дворазовий чемпіон світу з бодібілдингу Men's Physique IFBB та персональний тренер професійних спортсменів та зірок.

Як це працює

Щоб взяти участь у фітнес-інтенсивах, треба завантажити додаток KIVI MEDIA із Play Market на телевізорі, відсканувати QR-код та оплатити курс. Тренування на великому екрані в 4К-якості коштують 299 грн на місяць. 50% від продажу програми перераховуватимуться на потреби ЗСУ.

Що входить до курсу

Програма розрахована на 4 тижні та включає дванадцять тренувань, спрямованих на покращення емоційного та фізичного здоров’я. Кожного тижня користувач отримує нові тренування. Зустрічі з командою проходитимуть прямо в телевізорі онлайн тричі на тиждень: понеділок, середа та п’ятниця о 6:00 ранку. Але тренуватися можна онлайн в будь-який зручний час. Всі тренування доступні в записі протягом курсу.

Про KIVI 

KIVI — українська компанія, заснована у 2016 році. Основний бізнес — розробка та виробництво телевізорів. Зараз KIVI — міжнародна компанія з дистрибуцією продукції в Європі та Азії. Бренд зареєстрований також у Будапешті, Угорщина. Центр досліджень та розробок знаходиться в Україні та Китаї. Виробництво здійснюється на потужностях найбільшого у світі контрактного виробника — MTC (Шеньчжень, Китай). KIVI використовує комплектуючі від провідних виробників із Китаю, Японії, Тайваню, Південної Кореї. KIVI має міжнародну систему контролю якістю. На сьогоднішній день продано понад 1,3 мільйона пристроїв. KIVI — сертифікований партнер Google та Netflix.

Подписывайтесь на наш нескучный канал в Telegram, чтобы ничего не пропустить.

Поделиться