Kiko, Baldinini, Furla, Calzedonia, Chicco, Moschino и Gucci: Новая почта Глобал начала доставлять товары из онлайн-магазинов Италии

Автор: Мирослав Тринько, 06 декабря 2021, 14:28
Kiko, Baldinini, Furla, Calzedonia, Chicco, Moschino и Gucci: Новая почта Глобал начала доставлять товары из онлайн-магазинов Италии

Компания Новая почта Глобал объявила о том, что с сегодняшнего дня начинает доставлять посылки из Италии.

Что известно

Италия стала седьмой страной в списке после Турции, Германии, Китая, США, Польши и Великобритании. Благодаря этому пользователи NP Shopping могут теперь заказывать товары напрямую с итальянских сайтов. Например, Kiko, Baldinini, Furla, CalzedoniaChiccoMoschino, Trussardi и Gucci.

«Шоппинг в Италии, даже в самых дорогих бутиках, значительно дешевле. Иногда цены ниже на 20-25%, чем в большинстве европейских стран. Кроме самых популярных магазинов, которые также представлены в Италии, есть знаменитые местные бренды, из которых мы ожидаем больше всего заказов. Это Kiko, Baldinini, Furla, Calzedonia, Chicco. Это далеко не весь перечень брендов и наш каталог будет пополняться, чтобы клиенты смогли себя почувствовать, как на настоящем шоппинге в Милане,» — рассказала Ольга Володина, заместитель директора по разработке продуктов и маркетинга Новой почты Глобал.

Для доставки из Италии Новая почта Глобал установила специальные тарифы: 0-1 кг от 5$, 1-5 кг от 4$, 5-30 кг от 3.50$. Сроки доставки составляют от 8 рабочих дней. 

Как пользоваться услугой NP Shopping можно прочитать в нашем отдельном материале.

Для тех, кто хочет знать больше:

Нова пошта почала доставляти товари з онлайн-магазинів Італії

 

Нова пошта Глобал запустила сьому країну для онлайн-шопінгу – Італію. Тепер у клієнтів з'явилася можливість замовляти італійські товари безпосередньо через платформу NP Shopping. На доставку діє спеціальний тариф: чим більша вага посилки, тим менша вартість доставки. В Італії найчастіше купують модний одяг, білизну, якісне взуття та аксесуари. 

 

“Шопінг в Італії, навіть у найдорожчих бутіках, значно дешевший. Іноді ціни нижчі на 20-25%, ніж у більшості країн Європи. Окрім найпопулярніших магазинів, які також представлені в Італії, є відомі місцеві бренди, з яких ми очікуємо найбільше замовлень. Це Kiko, Baldinini, Furla, Calzedonia, Chicco. Це далеко не весь перелік брендів і наш каталог поповнюватиметься, щоб клієнти змогли себе відчути, як на справжньому шопінгу в Мілані,” – розповіла Ольга Володіна, заступник директора з розробки продуктів та маркетингу Нової пошти Глобал. 

Термін доставки замовлень з Італії від 8 робочих днів. 

 

Для італійських магазинів Нова пошта Глобал встановила спеціальний тариф: 0 – 1кг від 5$, 1 – 5кг від 4$, 5 – 30кг від 3,50$. Щоб розрахувати кінцеву вартість доставки, можна скористатись спеціальним калькулятором на сайті NP Shopping. 

 

Як купувати: 

 

1. Зареєструйтесь на платформі NP Shopping. В особистому кабінеті ви побачите свою адресу для шопінгу в Італії та інших країнах. 

 

2. Оберіть інтернет-магазин, замовте товар онлайн та вкажіть італійську адресу з особистого кабінету в адресному рядку доставки. 

 

3. Після цього в особистому кабінеті NP Shopping зареєструйте трекінг-номер, який ви отримали від інтернет-магазину, та оберіть будь-яке відділення Нової пошти, поштомат або адресну доставку кур'єром. 

 

Каталог інтернет-магазинів, докладна інструкція щодо оформлення замовлення та інша цікава інформація про сервіс доступні на сайті http://www.npshopping.com

 

Нагадуємо, що сьогодні клієнти компанії можуть робити замовлення з інтернет-магазинів 7 країн: Італії, Туреччини, Німеччини, Китаю, США, Польщі та Великої Британії.

Подписывайтесь на наш нескучный канал в Telegram, чтобы ничего не пропустить.

Поделиться