Xiaomi привезла в Украину сразу три электросамоката Mi Electric Scooter от 9 999 гривен

Автор: Елена Щербань, 15 июля 2020, 18:47
Xiaomi привезла в Украину сразу три электросамоката Mi Electric Scooter от 9 999 гривен

Компания Xiaomi представила на глобальном рынке сразу несколько моделей электросамокатов, которые скоро приедут и в Украину.

Что показали

Mi Electric Scooter Pro 2  это самая дорогая модель среди новинок. Он развивает скорость до 25 километров в час, а одного заряда батареи (12 800 мАч) хватает на расстояние до 45 километров. У него бесколлекторный двигатель, двойная тормозная система, пневматические шины и передние, задние и боковые светоотражатели. А 2 Вт фара освещает дорогу на 10 метров вперед.

Вся необходимая информация о скорости и режиме езды отображается на LCD-дисплее. Также можно по Bluetooth подключиться к смартфону, чтобы отслеживать уровень заряда аккумулятора и т. д.
Электроскутер весит 14,2 кг и легко складывается.

Mi Electric Scooter Pro 2 появится в продаже в середине августа с ценником 16 999 гривен (похоже, на изображении ниже опечатка), но уже сейчас можно оформить предзаказ.

Mi Electric Scooter 1S  это упрощенная модель со скоростью до 25 километров в час и дальностью хода до 30 километров. Также есть фара, дисплей, на котором отображается информация о скорости и режиме, светоотражающие элементы на корпусе и двигатель мощностью 500 Вт.

Mi Electric Scooter 1S появится в продаже в августе с ценником 13 999 гривен.

И, наконец, младшая версия  Mi Electric Scooter Essentials с максимальной скоростью 20 км/ч и дальностью хода до 20 км. Также обещают переднюю фару с мощностью 1.1 Вт, влагозащиту по стандарту IP54, подключение к смартфону по Bluetooth, дисплей и рекуперативную тормозную систему, которая преобразовывает часть кинетической энергии, выделяющейся при торможении, в заряд для аккумулятора.

Mi Electric Scooter Essentials появится в продаже в середине августа с ценником 9 999 гривен. Уже можно оформить предзаказ.

Для тех, кто хочет знать больше:

Подорожуй потужно, подорожуй більше – з Mi Electric Scooter Pro 2

Занадто довго йти пішки, але недостатньо далеко, щоб їхати машиною? Долайте відстані за допомогою Mi Electric Scooter Pro 2. Завдяки елегантному новому рішенню від Xiaomi для мікромобільності можна подолати до 45 км зі швидкістю до 25 км на годину.* Це ідеальний супутник – прилад може без особливих зусиль підніматися на схили до 20% та забезпечувати до тижня подорожей на одному заряді.**

Вбудований LCD-дисплей дозволяє користувачам переглядати та контролювати широкий спектр параметрів для зручного катання без проблем. Перевіряйте швидкість у режимі реального часу, оберіть режим їзди, підключіться по Bluetooth і навіть перевіряйте стан фари одним швидким поглядом! Mi Electric Scooter Pro 2 також має двигун потужністю 300 Вт, надійну подвійну гальмівну систему, пневматичні шини, що поглинають удари, та легкий розкладний дизайн для кращої міської мобільності.

Розроблений з думкою про безпеку, Mi Electric Scooter Pro 2 має передні, задні та бічні світловідбивачі, а також вдосконалену 2 Вт фару, яка освітлює на 10 метрів вперед для покращення видимості. Користувачі, які вперше користуватимуться скутером, після підключення до смартфона також отримуватимуть нагадування щодо безпеки та підказки для додаткового рівня безпеки.

На презентації також дебютував Mi Electric Scooter 1S – спрощена модель для щоденних поїздок. Mi Electric Scooter 1S може проїхати до 30 км зі швидкістю до 25 км на годину* та пропонує покращений дисплей, фару та інші функції безпеки.

Xiaomi також дуже рада оголосити про спеціальне видання Mi Electric Scooter Pro 2, створене у співпраці з легендарною командою Formula 1 Mercedes-AMG Petronas.

Кріс Черч, віце-президент з брендового партнерства APAC команди Formula 1 Mercedes-AMG Petronas, відзначив: «Ми надзвичайно раді зробити досвід Mercedes у Formula 1 ближчим до наших шанувальників.  Як і ми, Xiaomi прагне до постійних інновацій, і ми раді працювати разом з ними, щоб вивести на ринок нову версію їх флагманського електроскутера Mi Electric Scooter Pro».

Стежте за нашими каналами, щоб незабаром дізнатися про дату його запуску!

Mi Electric Scooter Pro 2 та  Mi Electric Scooter 1S з'являться у продажу в онлайн-маркетплейсі allo.ua та оффлайн-магазинах Алло й авторизованих Mi Store на початку серпня за цінами 16999 грн. та 13999 грн. відповідно.

Подписывайтесь на наш нескучный канал в Telegram, чтобы ничего не пропустить.

Поделиться