Mercusys Halo H50G: гигабитная Mesh-система за 2499 грн

Автор: Мирослав Тринько, 09 ноября 2021, 11:27
Mercusys Halo H50G: гигабитная Mesh-система за 2499 грн

Mercusys начинает продажи в Украине своей Mesh-системы.

Что известно

Новинка называется Mercusys Halo H50G. В неё входят три модуля. По заявлению производителяMesh-система способна обеспечить Wi-Fi-сигналом площадь до 550 квадратных метров. Halo H50G поддерживает до 100 подключённых устройств. Благодаря особенностям технологии Mesh, модули могут создавать единую Wi-Fi-сеть с одним именем и паролем. Таким образом, вам не придётся переключаться между разными сетями при перемещении по дому.

Новинка поддерживает скорость соединения до 1300 Мбит/c на частоте 5 ГГц и до 600 Мбит/с на частоте 2.4 ГГц. При необходимости к одному из модулей можно напрямую подключить через гигабитный порт ноутбук, ПК, телевизор или игровую консоль. Кстати, всего в Mercusys Halo H50G 12 портов. 

Mesh-система поддерживает технологию Beamforming, которая концентрирует беспроводной сигнал на ближайших устройствах. Кроме этого новинка имеет функцию Smart Connect. Она объединяет диапазоны 2.4 ГГц и 5 ГГц в единый SSID Wi-Fi и помогает подключенным устройствам выбрать менее загруженный диапазон Wi-Fi с более сильным сигналом и более высокой скоростью. Управляется Mesh-система через фирменное приложение.

Цена и когда ждать

Mercusys Halo H50G уже поступила в продажу. Новинку можно купить за 2499 грн.

Для тех, кто хочет знать больше:

Mercusys Halo H50G: в Україні стартували продажі нової гігабітної Wi-Fi Mesh-системи  

 

Ключовими перевагами Halo H50G стануть значне збільшення покриття Wi-Fi мережі, робота в двох діапазонах, гігабітні порти, швидке налаштування через додаток і 3-річна гарантія.

 

Головна особливість Mesh-системи – створення стабільного Wi-Fi покриття без мертвих зон у великому будинку або квартирі. Так, Mercusys Halo H50G, який складається з трьох модулів, забезпечує якійсний Wi-Fi на площі до 550 квадратних метрів для більш ніж 100 підключених пристроїв. Завдяки особливостям технології Mesh модули Halo H50G допоможуть створити єдину Wi-Fi мережу з одним ім’ям і паролем. Таким чином, вам не доведеться перемикатися між різними Wi-Fi мережами при переміщенні по будинку.

 

Нова Mesh-система забезпечить високу швидкість з’єднання - до 1300 Мбіт/c на частоті 5 ГГц і до 600 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц. За необхідності ви зможете напряму підключати ноутбук, ПК, телевізор або ігрову консоль до одного з вільних гігабітних портів - у кожного модуля їх три. В цьому випадку швидкість інтернету буде максимально високою.

 

Halo H50G підтримує технологію Beamforming для виявлення пристроїв, які знаходяться далеко від Mesh-системы або мають низьке енергоспоживання, а потім концентрує бездротовий сигнал на них, від чого ваше Wi-Fi з’єднання стане ще більш стабільним. В свою чергу технологія Smart Connect об’єднує діапазони 2,4 ГГц і 5 ГГц в єдиний SSID WiFi і допомагає вашим підключеним пристроям обрати менш завантажений діапазон Wi-Fi з більш сильним сигналом і більш високою швидкістю.

 

Однією з найбільш важливих особливостей цієї моделі стане управління і швидке налаштування через фірмовий додаток MERCUSYS. Це означає, що Mesh-систему зможе налаштувати навіть людина без спеціальної підготовки. Для цього йому потрібно буде завантажити додаток на смартфон та виконати інструкції на екрані.

 

Рекомендована роздрібна ціна Mercusys Halo H50G (3-pack) становить 2499 грн. 

Подписывайтесь на наш нескучный канал в Telegram, чтобы ничего не пропустить.

Поделиться