LG CineBeam PF610P Full HD LED: компактный проектор с экраном до 120 дюймов, стереодинамиками и поддержкой AirPlay 2

Автор: Мирослав Тринько, 10 ноября 2021, 12:25
LG CineBeam PF610P Full HD LED: компактный проектор с экраном до 120 дюймов, стереодинамиками и поддержкой AirPlay 2

Компания LG представила свой новый портативный проектор CineBeam PF610P Full HD LED.

Что известно

Как можно понять по названию, новинка умеет воспроизводить картинку с максимальным разрешением FHD. Диагональ проекции может достигать 120 дюймов с максимальной яркостью 1000 ANSI люмен. Заявленный срок службы светодиодной лампы — до 30 000 часов. Если воспроизводить видео на проекторе 8 часов в день, то источник света прослужит около 10 лет. В новинке есть поддержка HDR и HDR10. Проектор также оснащён портами USB и стереодинамиками по 3 Вт каждый.

Из интересного в устройстве ещё стоит отметить поддержку Miracast, а также технологию Apple AirPlay 2. То есть пользователи iPhone, iPad и Mac смогут без проблем выводить на проектор видео, фотографии и музыку. Естественно, в LG PF610P есть Wi-Fi и Bluetooth. Работает новинка под управлением фирменной операционной системы webOS 5.0. Из коробки в устройстве установлены популярные стриминговые сервисы. Например, YouTube, Apple TV+, MEGOGO и т.д. Весит проектор 2 кг.

Цена и когда ждать

Ценник и дату старта продаж LG CineBeam PF610P Full HD LED в Украине компания пока не называет. Например, в США проектор стоит 849 долларов. Поэтому можно предположить, что у нас эта цифра с налогами превратиться в 26000-27000 грн.

Для тех, кто хочет знать больше:

LG CINE BEAM PF610P FULL HD LED: ПОРТАТИВНИЙ SMART-ПРОЄКТОР З ПІДТРИМКОЮ APPLE AIRPLAY 2

Компанія LG Electronics (LG) представляє портативний smart-проєктор LG CineBeam PF610P Full HD LED з роздільною здатністю Full HD (1920x1080), яскравістю 1000 ANSI люмен, підтримкою AirPlay 2/Miracast®/Bluetooth та 4-канальним LED джерелом світла. Проєктор забезпечує діагональ зображення до 120 дюймів. Відмінними рисами моделі є легка вага – менше 2 кг, вбудований медіаплеєр для перегляду контенту з USB накопичувача, контент по локальній мережі DLNA, динамічний HDR і HDR10, стереодинаміки 3+3Вт.

Завдяки яскравості 1000 ANSI люмен портативний проєктор LG Cine Beam може створювати чіткі зображення у приміщенні та на відкритому просторі вночі або рано ввечері. 4-канальний LED LG використовує окремі 3 RGB кольори та динамічний зелений. Завдяки тому, що динамічний зелений регулює яскравість та колірний тон, LG CineBeam LED забезпечує більш точне, яскраве та живе зображення, ніж звичайний проектор.

Розширені можливості бездротового з'єднання дозволяють ділитися відео, фотографіями та музикою зі своїх пристроїв Apple (iPhone, iPad та Mac) на LG PF610P за допомогою AirPlay 21. Крім того, LG PF610P підтримує відображення екрана (для пристроїв, що підтримують бездротову передачу Miracast®2) та з'єднання через Bluetooth.

LGPF610P – це розумний проєктор: він працює під управлінням фірмової операційної системи LG webOS 5.0, оптимізованої для перегляду інтернет-контенту на великих екранах. Просто підключившись до мережі Wi-Fi, ви отримаєте миттєвий доступ до величезних бібліотек фільмів та серіалів, телевізійних трансляцій, як в онлайн-кінотеатрах (ivi, Kinopoisk HD, Okko, MEGOGO, Premier та інших), так і в зарубіжних відеосервісах: Amazon PrimeVideo, Disney+, YouTube та Apple TV. У більшості з них вам будуть доступні колекції фільмів 4K HDR, перегляд яких розкриє весь потенціал вашого нового пристрою. А не заплутатися у всій різноманітності контенту вам допоможуть вбудовані рекомендаційні системи LG Content  Store та LG Cinema.

Розмір екрану, на який проєктується зображення, можна налаштовувати від 60 до 120 дюймів з проекційним співвідношенням 1,1953. Крім того, проєктор легко переміщати, щоб перетворити на екран будь-яку поверхню стіни.

Щоб насолоджуватися картинкою з правильною геометрією проєкції, можна налаштувати кожен кут екрану окремо. Регулювання трапеції по 4 кутах виправляє горизонтальні та вертикальні спотворення зображення.

Потужне світлодіодне джерело світла забезпечує яскраве зображення та працює до 30 000 годин. Якщо відтворювати відео на цьому проекторі 8 годин на день, джерело світла прослужить 10 років.

​​1 AirPlay 2: дзеркальне відображення та потокова передача доступні на пристроях iOS, iPadOS та macOS

2 Miracast: підтримується на Android або Windows 8.1 та вище.

3 Коефіцієнт проекції 1,195: LG PF610P може створювати 60-дюймовий екран з відстані 1,59 м, 80-дюймовий екран з відстані 2,12 м та 120-дюймовий - з відстані 3,18 м.

Подписывайтесь на наш нескучный канал в Telegram, чтобы ничего не пропустить.

Поделиться