Vodafone запустил услугу «Интернет для второго устройства»: что это такое, как работает и сколько стоит

Автор: Мирослав Тринько, 13 декабря 2021, 15:22
Vodafone запустил услугу «Интернет для второго устройства»: что это такое, как работает и сколько стоит

Компания Vodafone запустила в Украине новую услугу — «Интернет для второго устройства».

Что это такое

Это услуга, которая позволяет пользователям делиться интернетом с ещё одной дополнительной картой. То есть один номер, две SIM и два устройства. Основная и дополнительная карточки будут иметь общий баланс и использовать интернет в рамках одного тарифа. В отличие от раздачи интернета, при использовании услуги «Интернет для 2-го девайса», сессия не будет прерываться во время голосового вызова.

Услуга пригодится тем, кто хочет подключить к своему смартфону дополнительный девайс. Таким способом также можно подключить к интернету устройство ребенка или родителей. На дополнительной карте заблокированы голосовые и SMS-услуги, а также USSD-запросы.

Сколько стоит

«Интернет для второго девайса» можно подключить в одном из тарифных планов Vodafone — RED XXL, ULTRA, ULTRA VIP, SuperNet Unlim, RED XL или в бизнес-тарифах Red Business L, Red Business XL, Red Business Ultra, Red Business VIP. Стоимость услуги будет бесплатной для всех тарифных планов, кроме SuperNet Unlim, RED XL и Red Business L. Для них первый месяц бесплатный, а потом — 50 грн в месяц.

Как подключить

Для того чтобы подключить вторую карту, нужно приобрести стартовый пакет Power SIM за 25 грн.

Для тех, кто хочет знать больше:

Vodafone запустив послугу «Інтернет для другого девайсу»

 

Vodafone запускає сервіс «Інтернет для 2-го девайсу» – шерінг інтернету для ще одної додаткової SIM-картки – один номер, дві картки та два девайси. Сервіс дозволяє не лише ділитися своїм інтернет-трафіком, а й відстежувати його використання та контролювати баланс для обох карток.

 

На сьогодні безліч користувачів і пристроїв використовують одні й ті ж пакети послуг, для таких клієнтів важливо, щоб клієнти могли повністю контролювати своє використання та мали змогу бачити витрати в режимі реального часу.

 

Компанія Vodafone запропонувала можливість використовувати єдиний обсяг даних для двох пристроїв одночасно. Це спрощує користування інтернетом для декількох девайсів –  клієнтам більше не потрібно думати про оплату інтернету на кожній картці окремо. Основна і додаткова картки матимуть загальний баланс і будуть використовувати інтернет в рамках одного тарифу. На відміну від роздачі інтернету, під час користування послугою «Інтернет для 2-го девайсу», сесія не перериватиметься навіть під час голосового виклику.

 

Послуга стане у нагоді тим, хто хоче підключати до свого смартфону додатково 3G або 4G девайси у будь-якій точці мережі Vodafone та користуватись інтернетом. Також це зручний спосіб забезпечити інтернетом девайси дітей чи батьків. На додатковій карті заблоковані голосові та SMS послуги, а також USSD запити, що убезпечить від підключення випадкових послуг.

 

За даними, отриманими на етапі клієнтського тестування послуги, додаткову картку використовували не лише у планшетах та смартфонах, а й у ноутбуках, модемах і навіть у автомагнітолах.

Внутрішнє опитування учасників тестування показало, що клієнти  високо оцінили зручність користування спільним рахунком та пакетом мегабайт, 90% респондентів після тестування, готові продовжити користуватися послугою і надалі, а 73% респондентів - готові порекомендувати послугу своїм друзям.

 

Послугу можна замовити в одному з тарифних планів Vodafone – RED XXL, ULTRA, ULTRA VIP, SuperNet Unlim, RED XL, або у бізнес-тарифах Red Business L, Red Business Ultra L, Red Business XL, Red Business Ultra VIP, Red Business VIP. Вартість користування послугою буде безкоштовною для всіх тарифних планів, крім тарифів SuperNet Unlim, RED XL та Red Business L. Для останніх тарифних планів перший місяць буде безкоштовним, а далі –  50 грн на місяць з другого місяця користування.

 

Для того, щоб підключити другу карту, потрібно придбати стартовий пакет Power SIM вартістю 25 грн – в інтернет-магазині або у будь-якому магазині Vodafone.

Подписывайтесь на наш нескучный канал в Telegram, чтобы ничего не пропустить.

Поделиться

Энциклопедия Vodafone Украина