Официально: китайская компания Vivo выходит на украинский рынок

Автор: Мирослав Тринько, 20 июня 2019, 10:01
Официально: китайская компания Vivo выходит на украинский рынок

Вчера в сети появился слух, что китайский производитель смартфонов Vivo выходит на украинский рынок, а сегодня компания официально подтвердила эту информацию.

Что известно

Vivo уже запустила украинский сайт и набирает в свой киевский офис сотрудников. Украина стала первой страной Европы, куда зашла компания. Это не удивительно, ведь наш рынок очень перспективный и поэтому он может стать трамплином для выхода китайского бренда в других европейских странах.

Какие смартфоны ждать

Согласно официальному сайту, в Украине выйдет сразу пять смартфонов: бюджетные Vivo Y15, Vivo Y93 Lite, Vivo Y17, Vivo Y91C и среднебюджетный Vivo V15 Pro.

Если вы, вдруг, не знали

Компания Vivo была основана в 2009 году и является частью корпорации BBK, в которую также входят производители смартфонов OPPO и OnePlus. Доля мирового рынка Vivo составляет около 7%, благодаря этому, компания занимает 5 место в глобальном рейтинге. У неё по всему миру больше 200 млн пользователей. Производитель владеет 6 научно-исследовательскими центрами и 4 заводами, которые расположены в Китае, Индии и Индонезии.

Vivo is coming!

Vivo Communication Technology Co. Ltd.-китайська компанія, один зі світових лідерів в категорії  смартфонів. Бренд vivo уподобало близько 7% світового ринку, більше 200 000 000 користувачів. Vivo тривалий час не мала присутності на західних ринках, проте китайський ринок настільки ємкий, що лідерські позиції там (vivo входить в топ-3, по результатам 2018 року займає 2 місце) дозволяють говорити про лідерство світового масштабу. Компанія продала більше 600 млн телефонів, що дозволило впевнено зайняти 5 місце в глобальному рейтингу. Цьогоріч розпочалася активна експансія на європейські ринки. «Україна стала першою країною Європи, куди прийшла компанія. Український ринок є перспективним для нас, а також може стати надійним плацдармом для створення офісу, який допомогатиме всім країнам Європи вести єдину комунікацію та інформувати про новинки компанії. Ми стали першим брендом у світі, який випустив смартфон зі спеціальною мікросхемою для виведення звуку в режимі Hi-Fi. На час випуску Vivo X5 MAX ця модель смартфону побила рекорд, ставши найтоншим у світі. Ми першими випустили смартфон із вбудованою фронтальною камерою на 24 МР. Крім цього, ми випустили vivo APEX- перший у світі смартфон з технологією сканування відбитків пальців, яка спрацьовує в будь-якій частині нижньої половини дисплея, технологією відтворення звуку з екрана та висувною фронтальною камерою. Ми прагнемо досконалості та дивуємо креативністю. Місія vivo- задавати тренди та робити життя наших споживачів надзвичайним, впроваджуючи інноваційні технології.”- відзначають представники HQ.

Довідка:  Бренд vivo належить корпорації BBK. Компанію було засновано в 2009 році в Китаї, а вже з 2014 розпочалась експансія на міжнародні ринки. Компанія володіє 6 науково-дослідницькими центрами та  4 заводами, 2 з яких розташовано в Китаї, по одному- в Індії та Індонезії.

 

Подписывайтесь на наш нескучный канал в Telegram, чтобы ничего не пропустить.

Поделиться